Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 dzisiejszy event i chamskie zachowanie.. 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Dość tego bezsensownego gadania... jak ma ktoś coś do dodania to pisać do mnie na pw.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


23 Kwi 2011, o 17:07
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Ja tylko dorzucę swoje.

Imprimis gracz Ufi nie jest moderatorem.
Po drugie mimo, że znam bardzo wiele osób z tego serwera to jeśli którakolwiek z nich zaczęła by się chamsko, wulgarnie odzywać czy łamać regulamin to dostanie knebla (ban jeśli knebel nie skutkuje) tak samo jak każdy inny.
Po trzecie, nie wiem co rozumiesz przez to, że "kneble są sypane na lewo i prawo"?
Czasami jest straszny spam "SERWER:" ale jest to tylko i wyłącznie uwarunkowane tym, że pomimo piękne i widocznej notki na początku handlowego
Cytuj:
Witaj na czacie handlowym. Został stworzony do ofert, nie negocjacji - do nich jest czat prywatny. Nie spamuj i nie używaj niecenzuralnych słów.

to co 5 minut można dostrzec wypowiedzi: "Po ile?" "Wymienisz za 3 sztuki złota albo pół dorsza?" bla bla bla
I coraz to kolejny spam na czacie, bluzgi, itd itp
To jest przecież wina administracji.
Po czwarte kto i gdzie "faworyzuje" starszych graczy? I kim jest ów starszy gracz? Nie będę przytaczał przykładów banów i knebli dla TOP lvl graczy, bo lvl nie ma żadnego, ale żadnego znaczenia. To, że kogoś znam i że byłem z nim 324324 razy na instancji czy pomogłem w zadaniu też nie ma żadnego znaczenia.


Końcem końców chciałem polecić kochany REGULAMIN i odnieść się do 4 pkt KODEKSU
Cytuj:
4. Nie dołączaj bez pytania do grupy innego gracza. Najpierw zapytaj o możliwość stworzenia drużyny


Jeśli ktoś ma coś do dodania proszę do mnie na pw.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


23 Kwi 2011, o 18:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 225 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron