Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 S3, Lagowanie walki 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2010, o 12:29
Posty: 546
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Inexx napisał(a):
Jea bezstronnie :) To trzeba było kickować pokolei :) wkońcu po coś masz tego moda


Proszę nie pogrążajmy się i mi nie próbuj wmówić że nie zareagowałem sami już nie wiecie co piszecie bo się gubicie w tych waszych gierkach...

_________________
Jestem tylko dla Dumy Taernu!!

Game [ON]

s3 - Over
s4 - On


19 Cze 2011, o 01:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Krambi napisał(a):
Proszę Inexx nie oczerniaj mnie... na screenach Breanera widać że reagowałem ale co chwile mnie zabijaliście jak chcesz zasugerować że nie zareagowałem to niech drygu sprawdzi co pisałem i wyjdzie kto nie reagował...


Proszę nie bierz pod uwagę nienawiści do mnie bo ja paczę bezstronnie i wszystkich szanuje ale widzę że wam coś się nie podoba w mojej osobie...



Przeczytałeś mój post czy tylko wyciąłeś screena ? Napisałem że zareagowałeś dopiero po paru zdaniach które do ciebie "podobno" poleciały, przestraszyłeś się że robi się gorąco ?

Wiele rzeczy mi się w twojej osobie podoba a zaczęło się od tego jak mnie raz nie było na testach gdy jeszcze byłem testerem, wytłumaczyłem ci w pw dlaczego mnie nie było ale ty i tak "poskarżyłeś" się Gm'owi B ubelage który przyszedł do nas na VT i zrobił nam reprymende. Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi to skoro już przy tym jestesmy to chętnie opowiem :

Otóż pewnego dnia odbyły się testy PumpMastera. Umówiliśmy się na odpowiednią godzinę i każdy z testerów który miał się pojawić zrobił to. Otrzymaliśmy wiadomość że Krambix jest naszym przywódcą więc zaczeliśmy robić to co nam kazał. Krambix jednak zbyt rozmowny nie był i nie przejawiał charakteru "przywódcy". Większość pomysłów na testy wychodziła od testerów. Testy się zakończyły, wyniki zostały opisane na forum i wszystko "niby" ładnie się zakończyło. Nagle po 3 godzinach na vt wchodzi Bubelage, prosi nas na zamknięty kanał i wygłasza nam poemat jak to nie słuchaliśmy się na testach i że byliśmy niezorganizowani. Wszyscy w szoku w tym momencie :shock:
Jeżeli nie umiesz sobie radzic z takimi rzeczami to może nie powinieneś się tam pchać ?
Właśnie przez tą akcję (między innymi) postanowiłem zrezygnować z bycia testerem bo dla mnie to była już przesada.

Wiadomo że każdy ma swój team i nawet jako gm staramy się przymrużyć na coś oko lub spróbować różne rzeczy "legalnie" (na ile to możliwe) obejść ale bez przesady....


Jak już jestem szczery to od razu napisze od czego się zaczął konflikt. Kiedyś z ekipą Szporka (nazwe to tak gdyż szporek zawsze prowadzi i nie ma sensu wymieniać wszystkich członków jego ekipy) trzymaliśmy się neutralnie, nikt nikomu nie zawadzał itd. Nagle gdy wendigo dostał rary zaczeły się spięcia. Główna spina zaczeła się od tego jak my zabiliśmy 1 wendigo po update a Szporek zaatakował kukiego. Ale pomyśleliśmy "ok, jeden wybryk może mają zły dzień, nie będziemy się spinać". Pojawił się drugi wendigo...nagle patrzymy Sebolek (jeden z członków tejże ekipy) dołącza do nas gdy jeden z naszych (bodajże Lemorn) padł. Wniosek ? Zaczął się spam....No i reszte już możemy się domyslić a kto jest wtajemniczony to zna.

Jest wiele rzeczy które można by teraz powiedzieć, licze że to jakoś rozwiążemy :roll:

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


19 Cze 2011, o 01:59

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:57)
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 02:24
Posty: 471
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Oj breaner nie klamalbys na forum :),to wy 1 zaczeliscie dolaczac do nieswojego wendigo . A co do sebolka to z tego co wiem dzisiaj go zaprosiliscie na chomika , wiec to ty masz jakies problemy do niego a nie cala wasza ekipa.


napisz do mnie na priv oddam Ci Twoj wypasiony pierscien :P ~~ Inexx

_________________
Kumple


19 Cze 2011, o 02:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Arystos napisał(a):
Oj breaner nie klamalbys na forum :),to wy 1 zaczeliscie dolaczac do nieswojego wendigo . A co do sebolka to z tego co wiem dzisiaj go zaprosiliscie na chomika , wiec to ty masz jakies problemy do niego a nie cala wasza ekipa.



Ja tylko napisałem od czego się zaczeło. Widzisz, widocznie ty zacząłeś chodzić na wendigo jak już my zaczeliśmy się wam odgrywać (bo nikt nie reagował na to że wy dołączaliście to jakoś trzeba było "walczyć"). Sebolka podbno dzisiaj Kukiq "zaprosił" i to w porze jak nikogo praktycznie nie było. Jednorazowe zdarzenie. Nie mam problemu do poszczególnych osób tylko do zachowań jakimi się reprezentują.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


19 Cze 2011, o 02:24

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:57)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:17
Posty: 26
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Arystos napisał(a):
Oj breaner nie klamalbys na forum :),to wy 1 zaczeliscie dolaczac do nieswojego wendigo . A co do sebolka to z tego co wiem dzisiaj go zaprosiliscie na chomika , wiec to ty masz jakies problemy do niego a nie cala wasza ekipa.


napisz do mnie na priv oddam Ci Twoj wypasiony pierscien :P ~~ Inexx


A gdzie bylo napisane ze to twoj Wendigo? Ogarnij sie, mozna bylo dobijac to dobijalismy i tyle... spamowanie a dobijanie do ekipy to sa 2 rozne rzeczy wiec zamlicz

Zmień ton na lekko mniejszy :) - Inexx


MEDIUM TONE - ON [*]

_________________
Image


19 Cze 2011, o 02:32

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:57)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: S3, Lagowanie walki
A dla mnie oczywiste jest, że skoro ktoś stoi na drużynie, która bije Wendigo otrzymuje bana. Takie są zasady, nie trzeba nawet próbować dołączać, przynajmniej takie zostały ogłoszone. A skoro na ss widać jak ktoś stoi, to nie widzę argumentów na obronę oraz potrzeby dociekania kto zaczął, czyja wina, kto zabił, kto dostał kicka itp itd. Nie ma ss, nie ma raportowania, jest ss - jest kara.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


19 Cze 2011, o 03:00

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:57)
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 10:10
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: S3, Lagowanie walki
Może i mnie nie było przy tej wczorajszej akcji ale swoje 5 gr musze wtrącić. Wg mnie było to wyrównanie rachunków za 1 dzień kiedy wprowadzono wendigo i Ci co tam byli wiedzą do kogo kieruje te słowa, więc wcale się nie dziwie bo gdybym wczoraj tam był zrobił bym to samo. Teraz słowo na temat stronniczości w grupie modów itp, przerabiałem takie coś w innej grze gdzie w 1 teamie mieściła się cała obsługa s3 i nie było na nich mocnego nawet argumenty nie do przebicia zostały podważane i haka na nich nie było i tutaj zaczyna się robić podobnie jak już ktoś wyżej napisał że wszyscy siedza na 1 vt i śmieją się z nas bo wiedzą że nic nie będziemy potrafili wskórać bo na pewno uwierzą obsłudze niż zwykłym graczom.

Może mały off ale wreszcie jest temat w którym można powiedzieć coś na temat obsługi.

_________________
Filipek - Prezes s3


19 Cze 2011, o 09:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Hm.... Nie jestem stroną w sprawie, więc mogę obiektywnie na to spojrzeć.
Nie wiem jak de facto było z tym spamowaniem o Wendigo, ale chciałam inną sprawę poruszyć.
Breanerowi i Gomeqowi chyba w głowach się poprzewracało, gdyż na ss'ach widać jak centralnie olewają polecenia Moda. Zero reakcji, a do tego kłótnia z nim. Jak tak można? To jest niewłaściwe. Po to jest Mod, aby pilnował porządku i jeśli wydaje polecenie by się odsunąć, to wszyscy się odsuwają, a nie kłótnia...
Zaś słowa Brenera, że "oni mogą pozwolić sobie na lekkie przegięcia" uważam za totalne rozminięcie pojęć. No jakim prawem? Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa, niezależnie od nadanej rangi. Nie ma osobnego kodeksu dla Testerów czy GM'ów. To, że ktoś łazi z Gmem w grp nie oznacza jeszcze, że może na więcej sobie pozwolić.

Co do cytatu Kukiq'a (ten o spamowaniu). Nie brałabym tego pod uwagę, gdyż ctrl + v działa. Nie wiadomo czy tak było na prawdę. Liczą się ss'y.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


19 Cze 2011, o 09:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sty 2011, o 20:27
Posty: 52
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Breaner napisał(a):
Drygu tu nie chodzi (przynajmniej mi) o to żeby poszczególne osoby dostały bana, ale żeby zrobić coś z tym "bugiem" bo jest on naprawdę irytujący.

Może przycisk "Dołącz" mógłby znikać gdy drużyna ma pięć osób ?

PS. I skoro drygu nie wie kto z kim trzyma to za dużo się nie dowie bo właśnie niektórzy, jak Rysiu spamowali by dołączyć do swojej drużyny zanim zrobią to inni.

Dobrze wiesz, że polowa waszej ekipy dostała by bany za to :) Czyżby strach zajrzał w oczy?

_________________
Sebolek S3 - Rycek 84lvl Off
Rido S3 - Sheed 40lvl Off
Ssebolek S4 - Rycek 71lvl Off
Sebolekk s5 - Rycek, 86lvl Off
Rido Duneb - Sheed ON


19 Cze 2011, o 09:55
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 14:11
Posty: 518
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NekroTiger
Post Re: S3, Lagowanie walki
Rozwiązanie z Wendigo jest jedno Atakuje drużyna 5 osób i nikt nie może dołączyć albo padną albo ubiją lub uciekną (jak mamy bic w 10 to od razu chodźmy w 10) dopiero może zaatakowac kolejna 5 graczy. Uważam ze dochodzenie (poza oryginalnym składem) wogóle nie powinno mieć miejsca w żadnej sytuacji.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WoZqiLpj ... re=related


19 Cze 2011, o 10:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 207 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron