Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 S3, Lagowanie walki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Może jak już wcześniej pisałem zrobić tak, aby przycisk "Dołącz" znikał gdy jest 5 osób. I tak gdy jest 4 to nikt inteligentny nie dołączy bo wiadomo że nie dostanie leczenia. Chociaż z drugiej strony jak będzie to druid lub ktoś specjalnie będzie chciał dołączyć żeby rozbić team walczący to to rozwiązanie też nie ma sensu. Ciężko znaleźć dobry pomysł i moim zdaniem trzeba się jakoś nad tym zastanowić...

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


19 Cze 2011, o 15:01

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: S3, Lagowanie walki
Były już takie pomysły - lista graczy, którzy mogą dołączyć (zaproszonych, mających pozwolenie na dołączenie od prowadzącego), dołączanie tylko znajomych itp.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


19 Cze 2011, o 15:11

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sty 2011, o 20:27
Posty: 52
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Zrobić instancje wendigo, można wejść do niej 2x na dzień i tyle.

_________________
Sebolek S3 - Rycek 84lvl Off
Rido S3 - Sheed 40lvl Off
Ssebolek S4 - Rycek 71lvl Off
Sebolekk s5 - Rycek, 86lvl Off
Rido Duneb - Sheed ON


19 Cze 2011, o 15:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Albo zrobić ze podczas walki gdy ktoś chce dołączyć do drużyny , Liderowi Drużyny pojawia się komunikat Np: Czy chcesz aby "Lemorn" dołączył do drużyny.I w ten sposób by ułatwiono gre.

_________________
Image


19 Cze 2011, o 15:31

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Lemorn napisał(a):
Albo zrobić ze podczas walki gdy ktoś chce dołączyć do drużyny , Liderowi Drużyny pojawia się komunikat Np: Czy chcesz aby "Lemorn" dołączył do drużyny.I w ten sposób by ułatwiono gre.



Problem jest w spamie. Już ktoś o tym napisał że lider dostanie spam zapytań o dołączenie. To też nie jest dobry pomysł ;)

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


19 Cze 2011, o 15:34

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Niobe napisał(a):
Co do cytatu Kukiq'a (ten o spamowaniu). Nie brałabym tego pod uwagę, gdyż ctrl + v działa. Nie wiadomo czy tak było na prawdę. Liczą się ss'y.

Nie ma ss'a? ..
@down
Cytuj:
Do sprawy Wendigo się nie wtrącam, po prostu stanie 2 kratki od, nie rozwiązuje sprawy, bo praktyka dowodzi, że walki dalej są lagowane przez to.

Sorry, ale Ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Zaatakuj jakiegos moba, stane nawet kratke od Ciebie i zobaczymy czy bedzie Ci lagowac

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


Ostatnio edytowany przez kuki, 19 Cze 2011, o 16:27, edytowano w sumie 1 raz



19 Cze 2011, o 16:25

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
forum jest dla wszystkim a nie tylko dla wybranych.
Brener - jestem obiektywna. Tylko Ciebie chyba boli to że to nie jest pogląd na twoją korzyść :P . Przeczytałam wszystkie posty, więc miałam okazję zaobserwować jak straszliwie naskakujesz na dyskutantów za wszelką cenę udowadniając swą rację. Atakujecie dyskutantów hordą, zamiast rozmawiać.
Do tego na ss też trochę wyczytać można. Do sprawy Wendigo się nie wtrącam, po prostu stanie 2 kratki od, nie rozwiązuje sprawy, bo praktyka dowodzi, że walki dalej są lagowane przez to.
Ale co to za dyskusje z Modem? Z czystej grzeczności korona by Ci nie spadła gdybyś się posunął. Poza tym, nie twierdzę, że Mod jest nieomylny. Ale działa na zasadzie instancji prawa, dokładnie tak jak w rl. Po to są, by pilnować porządku i stać na straży prawa. Więc jako zwykły gracz od czasu do czasu trzeba się podporządkować, a nie wyskakiwać na niego, bo przecież ma się Inexxa w pt...

Tyle w tym temacie.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


19 Cze 2011, o 16:25
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 14:11
Posty: 518
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NekroTiger
Post Re: S3, Lagowanie walki
Szymdaro napisał(a):
Były już takie pomysły - lista graczy, którzy mogą dołączyć (zaproszonych, mających pozwolenie na dołączenie od prowadzącego), dołączanie tylko znajomych itp.

Z tego co wiem pomysł działa wystarczy zablokować team.

Patch nr. 1
- do zablokowanej drużyny mogą dołączyć znajomi oraz członkowie gildii prowadzącego

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WoZqiLpj ... re=related


19 Cze 2011, o 16:29
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:17
Posty: 26
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Niobe napisał(a):
forum jest dla wszystkim a nie tylko dla wybranych.
Brener - jestem obiektywna. Tylko Ciebie chyba boli to że to nie jest pogląd na twoją korzyść :P . Przeczytałam wszystkie posty, więc miałam okazję zaobserwować jak straszliwie naskakujesz na dyskutantów za wszelką cenę udowadniając swą rację. Atakujecie dyskutantów hordą, zamiast rozmawiać.
Do tego na ss też trochę wyczytać można. Do sprawy Wendigo się nie wtrącam, po prostu stanie 2 kratki od, nie rozwiązuje sprawy, bo praktyka dowodzi, że walki dalej są lagowane przez to.
Ale co to za dyskusje z Modem? Z czystej grzeczności korona by Ci nie spadła gdybyś się posunął. Poza tym, nie twierdzę, że Mod jest nieomylny. Ale działa na zasadzie instancji prawa, dokładnie tak jak w rl. Po to są, by pilnować porządku i stać na straży prawa. Więc jako zwykły gracz od czasu do czasu trzeba się podporządkować, a nie wyskakiwać na niego, bo przecież ma się Inexxa w pt...

Tyle w tym temacie.



Ciebie ktoś pytał tutaj o zdanie? Stanie 1-2 kratki od drużyny która walczy nic nie daje... Lagujesz dopiero wtedy gdy stoisz na nich i spamujesz przycisk "Dołącz do grupy"... MOD jest jakimś bogiem, że nie można z nim dyskutować? Moge dyskutować nawet z GM'em byle na poziomie. Wyjdz już z tego forum bo jesteś tak żałosna, że poprostu sie tego opisać nie da. Nie twoja sprawa to POPROSTU sie tu nie udzielaj bo nic o tej sprawie nie wiesz? Ty tu nie masz nic do powiedzenia. Jedynie GM'i/Admini mogą coś tu zadziałać i osoby które znają DOBRZE sytuacje. I przestań sie juz podlizywać jednej stronie bo asslicking nie jest tu mile widziany ;) Próbujesz tutaj zabłysnąć ale Ci to nie wychodzi.
Proszę o zachowanie owej dyskusji na poziomie :) - bube

#Edit: Co do Inexx'a... Co z tego, że jest z nami w teamie? Żadnych dogodności z tego powodu nie mamy, więc skończ już tą swoją marną gadke.


#Bubel: Ja w swoim poście nikogo nie obraziłem, wyraziłem opinie. Nie widze tu nigdzie wulgaryzmów tylko napisałem, że Niobe nie powinna się wtrącać skoro sytuacji nie zna ani troszke i do tego NAWET NIE wie jak działa spamowanie walki a dalej sie wypowiada mimo braku wiedzy.

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Gomeeq, 19 Cze 2011, o 17:06, edytowano w sumie 1 raz



19 Cze 2011, o 16:39

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:58)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
@Krambi
Co do Twojego proneutralnegoobiektywizmu, wciskasz kit na wode
Nie chcialem sie klocic, ani grozic utrata moda itd jak to Ty robisz ale sam zaczynasz
Tak, to prawda, ze lubie moich 'ziomkow' ale staram sie za kazdym razem bezstronnie spojrzec na sytuacje. Podczas wczorajszej akcji, kiedy zapewne wszedles na vt kumple Ci sie poskarzyli, ze lagujemy walke pewnie, ale Ty nie raczyles zapytac czy oni czegos nie zrobili. Uznales, ze to my jestesmy winni, a gdy pokazalem Ci spam Szporka to siedziales cicho i probowales sie wykrecic inna sytuacja.
Ja swoich potrafie zkneblowac, uciszyc zagrozic co widac w akcji kiedy podostawali bany ale Ty najwidoczniej nie
Dowodzi to np ta sytuacja
Image
Kiedy wstawilem Wam kneble, i Szporek sobie (tutaj podziekowania dla niego bo nie moge kneblowac innych zielonych) klociles sie na naszym chacie, ze nic takiego nie zrobiliscie, ze zle postapilem. Podalem Ci temat Emkeja gdzie pokazywal swoj spam, ale Ty dalej byles przy swoich, ba nawet chciales sie poskarzyc na mnie bublowi ale Szkoper najwidoczniej Ci wyjasnil.
To tyle na temat Twojej bezstronnosci

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


19 Cze 2011, o 16:44

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:59)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron