Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 S3, Lagowanie walki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Niobe napisał(a):
forum jest dla wszystkim a nie tylko dla wybranych.


A kto sądził inaczej ?

Niobe napisał(a):
Brener - jestem obiektywna. Tylko Ciebie chyba boli to że to nie jest pogląd na twoją korzyść :P .


Skoro już 6 osoba mi potwierdza to co mówię a ty po tych wszystkich postach napisałaś tylko że ja naskakuje to coś tu nie gra z tym obiektywizmem. Uważasz że zachowanie któro opisałem i któro jest prawdziwe (teraz mowa o zachowaniu krambixa nie ekipy Szporka) jest prawidłowe tak ?

Niobe napisał(a):
Przeczytałam wszystkie posty, więc miałam okazję zaobserwować jak straszliwie naskakujesz na dyskutantów za wszelką cenę udowadniając swą rację. Atakujecie dyskutantów hordą, zamiast rozmawiać.


Owszem można to nazwać atakiem bo co niby innego mamy robić jak "prośby" nie działają ?

Cytuj:
"- O jejku Hitlerze mógłbyś nie napadać na polskę ?"
"- No pewnie że mógłbym, dobrze że tak miło poprosiliście"


Nie mam zamiaru siedzieć potulnie, mówię co mnie boli i co mi przeszkadza i dodatkowo jeszcze nie piszę tego w sposób wulgarny więc wyrażenie "atakowanie" nie jest jakimś łamaniem regulaminu lub czymś podobnym. Wiem że czasem słowa prawdy bolą i mogą być uznawane jako atak, cóż tak to już bywa...

Niobe napisał(a):
Do tego na ss też trochę wyczytać można. Do sprawy Wendigo się nie wtrącam, po prostu stanie 2 kratki od, nie rozwiązuje sprawy, bo praktyka dowodzi, że walki dalej są lagowane przez to.


Uważasz że stanie 2 kratki od wendigo i drużyny atakującej laguje drużyne która go atakuje ? Polecam więcej potestować na tym s0 to myślę, że zmienisz zdanie. To jest właśnie takie typowe zachowanie, ktoś coś napisał a ty już podłapałaś i mówisz że "widocznie tak jest skoro tak sie stało". Dowody dowody i jeszcze raz testy wykazujące dowody/przyczyny...

Niobe napisał(a):
Ale co to za dyskusje z Modem? Z czystej grzeczności korona by Ci nie spadła gdybyś się posunął. Poza tym, nie twierdzę, że Mod jest nieomylny. Ale działa na zasadzie instancji prawa, dokładnie tak jak w rl. Po to są, by pilnować porządku i stać na straży prawa. Więc jako zwykły gracz od czasu do czasu trzeba się podporządkować, a nie wyskakiwać na niego, bo przecież ma się Inexxa w pt...

Tyle w tym temacie.



Po co mam ustąpić na coś co nie jest prawdą i co nie ma sensu ? Jakoś od dawna nie dostałem knebla/bana za przekręty czy coś więc wiedz że się podporządkowuje regulaminowi. Co ma Inexx do wyskakiwania ? Czy ja się kiedykolwiek poparłem Inexxem ? Tak jak Bubel wspomniał GM to też gracz a gracz musi mieć team żeby coś osiągnąć. Twoim zdaniem Modzi/Gmowie powinni założyć jeden swój własny team i może wtedy będzie spokój ? Twoje posty pokazują to że albo w ogóle nie czytałaś tematu tylko pare pierwszych zdań albo nie potrafisz zrozumieć o co w całej sprawie chodzi i piszesz tylko swoimi przekonaniami i nie może do ciebie dojść że coś może być inne niż przez całe życie było ci wmawiane/uczone przez osoby które cie wychowywały.


Od razu mówie że moje posty nie miały na celu nikogo obrazić bo patrząc na to co tu się zaczyna robić jakiś mózg na to zaraz wpadnie.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


19 Cze 2011, o 16:47

Podziękowali: Miyada (19 Cze 2011, o 17:59)
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
W pierwszym dniu gdy pojawił się wendigo pisalem jak bede reagowal na spamowanie walki, teraz kary wyegzekwuje.


19 Cze 2011, o 16:59

Podziękowali: 2 Gomeeq (19 Cze 2011, o 17:14), Miyada (19 Cze 2011, o 17:59)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:53
Posty: 57
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
"bo przecież ma się Inexxa w pt..."Hmm,czy Niobe nie obraziła Gm Inexxa?? Cóż miało oznaczać to co napisała?Czy posądza go o stronniczość? Niobe może jaśniej?


19 Cze 2011, o 17:38
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
To nie jest temat do rzucania błotem. Tym postem kończę wszelkie prywatne docinki. Następne będą nagradzane.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


19 Cze 2011, o 17:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Zmęczyłem się czytając te banialuki. Ogarnijcie się...

1. Mod pilnuje czatu i służy radą. Nie może wydawać poleceń graczom w stylu: stań kratkę dalej bo tu przeszkadzasz jeżeli nie ma ku temu podstaw.

2. Powaliło was z tym lagowaniem Wendigo? Następnym razem za tego typu akcje (świadome wykorzystywanie buga w grze do uprzykrzania gry innym graczom) od razu prosze gm'ów o tygodniowego bana.

3. Kłótnie modów: Jak macie jakieś problemy to dyskutujcie jak ludzie, najlepiej w strefie testera.

4. Funkcje po znajomości: poza shadem z s1 nikogo z gry nie znałem. Wszyscy modzi i gm'i zostali wybrani ponieważ najlepiej rokowali. Łatwo jest narzekać na administrację. Ale zaproponujcie samemu jednego lepszego gm'a od obecnych.

5. Jeżeli macie jakiś problem z zachowaniem gm'ów, modów to piszcie od razu do czerwonego. A nie wyczekujecie nie wiadomo po co by nagle napisać jak to od dawna coś wam się nie podoba i, że wasze nieodpowiednie zachowanie jest spowodowane właśnie tym.

6. Proponuje nie zabierać głosu w dyskusji jeżeli nie ma się odpowiedniej wiedzy o sprawie :) Zasada: admin ma zawsze rację w taernie nie obowiązuje (chyba, że to ja :lol: ).

7. Ekipa s3 generalnie się nie popisała. Zarówno gm'i, modzi jak i high-lvl gracze.


19 Cze 2011, o 22:32
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
To trochę z nudów i dla rozluźnienia sytuacji :D
Wybaczcie ale czytając ten temat nie mogłem się powstrzymać:)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BTlXg3R3FZE[/youtube]

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


20 Cze 2011, o 17:34

Podziękowali: MoonShield (8 Sie 2011, o 19:39)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: S3, Lagowanie walki
Temat zamykam, by nie było postów jak wyżej. A sprawa wyjaśniona.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


20 Cze 2011, o 17:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 159 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron