Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Reset S1 12/01/12 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Cze 2013, o 16:13
Posty: 2
Miejscowość: Gostyń
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Reset S1 12/01/12
PONOGLAM bo robi się to już żałosne. za chwilkę upłynie 48h od błędu serwera a jak dotąd nic nie otrzymałem co mnie niepokoi..

server: s1
nazwa postaci: Pacco
czas: po 19 , zresztą były dwa więc nie wiem po którym mi to wcięło.

porobiłem screeny , zamieszczę i pokaże jak pokaźne są straty i domagam się ich całkowitego zwrotu , pieniądze mnie nie interesują za te przedmioty.

więc: strata 1.386.199 , łącznie 100platyny ( paczka 50 i pięć paczek po 10 ) , 1morph , 44 esensje , 2 gorzałki , 2 łby podróżnika , 2 napierstniki z nowej krainy , jedno źródło bytu , 104zwoje teleportacji , wszystkie flaszki średnie i większe z zamieszczonego screena . Nie zrobiłem screena trzeciej strony plecaka , były tam z tego co pamiętam większe flaszki i kilka średnich ( pewnie w dupe cięty będę za wasze błędy ).

http://scr.hu/15tv/n79pi
http://scr.hu/15tv/2zt4y

Zwrócone wszystko oprócz platy.


14 Sty 2014, o 10:36
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Reset S1 12/01/12
baloczi napisał(a):
manio0405 napisał(a):
S1
Muntara
Brak Respa Wendigo
zaczol sie 20:25 i go nie ma do tej pory

ALE NUB


Baloczi
Czas około godziny 21, przed tym drugim wypadkiem, już dałem sobie siana grałem w co innego.
Straciłem trochę expa, instancja na jaskółce.. nie wiem czy coś więcej bo nei sprawdzam cały czas eq, prawdopodobnie trochę złota i jakiś biały item ale naprawdę nie jestem pewien.
Do tego buffy giildyjne które miałem na sobie po resecie ich nie bylo.

Tak. Trochę expa i złota, czyli ile??

No nie wiem z 200k ?
Postać stała po resecie przed wieżą. A przed wieżą byłem może godzinę przed crashem pobilem jakieś grupki poszedłem na jaskółkę, nie jestem podać w stanie dokładnych informacji bo nie śledzę tego non stop... 200-300k myśle, na oko ale NIE WIEM dokładnie.

Oddane

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


14 Sty 2014, o 21:40
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 21:40
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: stachb
Post Re: Reset S1 12/01/12
S1
czas około 21-15
nick Stachb
opis:
Straciłem przedmioty do qwestu berło ugrima i były to pierścień magnara oraz jakieś raporty.
Pare gratów z eq nic praktycznie niewarte.

Jak wyglądał pierścień? Tego przedmiotu są dwa rodzaje nie wiem, który straciłeś;)

Pierścień Magnara
I jakieś raporty :]

Zapieczętowany raport i Pierścień Magnara zwrócone- Goth


14 Sty 2014, o 22:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Post Re: Reset S1 12/01/12
moja strat nie został zwrócona a nawet brak jakiego kolwiek kontaktu ze strony ekipy w celu oddania tej zaległej instancji w związku z tym śmiem sadzić że należy mi się jakieś zadość uczynienie z powodu że zostałem tak olany prze ekipę.








ps.znając ekipe to zamiast się zainteresować da mi ostrzeżenie za zaśmiecanie tematu

Proszę napisz z kim byłeś na wyprawie- Gothrek

Połączyłem 2 kolejne posty- Gothrek
XrycuśśX grybośpaweł arwars galant mrocznymisiu

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


21 Sty 2014, o 21:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:54
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: rycerzmora
Post Re: Reset S1 12/01/12
Witam kilka dni temu podczas crash-u straciłem na postaci VdddMora instancje za która cala kwotę ja płaciłem prosiłbym o zwrot 200k złota nie interesują mnie perły wyjaśniając zwłokę po jakiej zamieszczam post winę ponosi GM pisząc z nim na priv prosiłem o link forum gdzie zamieścić straty niestety gdyby nie dzisiejszy crash i rozmowa z innym moderatorem pewnie bym nie zgłosił straty instancji bo link dopiero dostałem od moderatora GM olał prośbę co u na S1 jest na porzadku dziennym


22 Sty 2014, o 21:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Post Re: Reset S1 12/01/12
proszę o zwrot insty trybie natychmiastowym gdyż wszyscy członkowie drużyna są na grze lecz oczywiście żaden gm na grze nie siedzi to jest kpina wszystkim wszystko odać a mnie olać jak nie wiem ,to jest dyskryminacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


24 Sty 2014, o 21:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Post Re: Reset S1 12/01/12
rycerzmora napisał(a):
Witam kilka dni temu podczas crash-u straciłem na postaci VdddMora instancje za która cala kwotę ja płaciłem prosiłbym o zwrot 200k złota nie interesują mnie perły wyjaśniając zwłokę po jakiej zamieszczam post winę ponosi GM pisząc z nim na priv prosiłem o link forum gdzie zamieścić straty niestety gdyby nie dzisiejszy crash i rozmowa z innym moderatorem pewnie bym nie zgłosił straty instancji bo link dopiero dostałem od moderatora GM olał prośbę co u na S1 jest na porzadku dziennym


Hej!
Kiedy to kilka dni temu? Co dokładnie się stało. Nasze forum nie jest na tyle zagmatwane aby nie móc znaleźć tematu, który powstał kilka dni wcześniej, jest też wyszukiwarka... Jeżeli wygodniej Ci było to mogłeś zgłoszenie założyć na support. Podaj dzień i mniej więcej godzinę zdarzenia. Pozdrawiam

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


24 Sty 2014, o 23:23
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Post Re: Reset S1 12/01/12
nowy66 napisał(a):
proszę o zwrot insty trybie natychmiastowym gdyż wszyscy członkowie drużyna są na grze lecz oczywiście żaden gm na grze nie siedzi to jest kpina wszystkim wszystko odać a mnie olać jak nie wiem ,to jest dyskryminacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zbierz ekipę, złap GM'a. Innej możliwości niestety nie ma. GM nie ma obowiązku być online 24h/dobę za to może spróbuj umówić się ze swoją ekipą i jednym z GM na konkretną godzinę?

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


24 Sty 2014, o 23:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 196 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron