Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Pytanie dotyczące regulaminu 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Pytanie dotyczące regulaminu
Serwer: S2
Nazwa postaci: nvm
Czas: nvm
Opis:
"b) w przypadku recydywy ilościowej, rozumianej jako ogólna ilość naruszeń na koncie, wyróżnia się dwa przedziały: za 7 naruszeń regulaminu w ciągu siedmiu kolejnych dni nakładana jest kara 10080 min., za 30 naruszeń na danej postaci, liczone od początku jej istnienia, nakładana jest kara 43200 min."

Prawo nie działa wstecz, nie wiem dlaczego u was jest inaczej ale nie o to chodzi:p. Wydaje mi się ,że każdy gracz uwazałby bardziej na swoje kneble gdyby wiedział że coś takiego zostanie wprowadzone:p i skąd dany gracz ma wiedzieć ile ma knebli od początku istnienia postaci?


19 Wrz 2011, o 14:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Pytanie dotyczące regulaminu
na jakiej zasadzie uważasz, że prawo działa w tym wypadku wstecz? regulamin wszedł w życie 1 września i o tego dnia obowiązują jego wszystkie zapisy, w tym agregacja knebli... nadmienię jednak, że już wcześniej wielokrotna recydywa kończyła się długimi kneblami...


19 Wrz 2011, o 17:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Pytanie dotyczące regulaminu
No tak, ale chodzi mi o to że załozyłem konto np. w czerwcu to kneble są zliczane od czerwca czy od 1 września?


19 Wrz 2011, o 17:01
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Pytanie dotyczące regulaminu
chyba sie jasno wyrazilem - przepisy z 1 września obowiązują od 1 września więc i agregacja wg. zasad opisanych w tym regulaminie obowiązuje od 1 września, nie powiem, że to co było wcześniej się nie liczy ale zliczanie kar obejmuje te nałożone po 1 września...


19 Wrz 2011, o 17:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Pytanie dotyczące regulaminu
:D i o to chodzilo ^^ bo Gmi z s2 chyba sobie liczą te wcześniejsze do tego też.

Gdybyśmy nie żartowali, to już byś miał tego bana...
~Felix


19 Wrz 2011, o 17:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron