Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Skarga s3 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Skarga s3
Serwer: S3
Nazwa postaci: Kukiq
Czas: 1:49
Opis:
Dnia 25.09 o godzinie mniej wiecej 1:49 dostalem knebla - 720 min.
Image
Nie jest to odwolanie od bana ale wyjasnienie mi pewnej rzeczy.
Dlaczego SModeratorzy sledza mnie i moich znajomych na 'niewidkach' i probuja niewiadomo co.
Otoz wtedy, po skonczonej walce napisalem 'pierdolone uniki' na chacie bocznym, dostalem knebla (nie mowie, ze nieslusznego chociaz i tak byla prawie 2 w nocy wiec 12h to gratulacje dla regulaminu). Stalem sam, wraz z Miyada i Sildem (nie tam gdzie screen pokazuje), i nagle dostalem knebla od kogos z administraci ktory bezczelnie sobie mnie sledzi na niewidce, skad wiem, ze byl na niewidce? Otoz gdy przeklnalem napisal na chacie bocznym 'nie ładnie przeklinac', napisal to Oblivionn chociaz go nie bylo widac.
Moj kolega (Piotrmłody) slyszac o tym padl w smiech i chcial to sprawdzic, stal w innym miejscu oczywiscie i napisal slynne slowo na K~, i dostal oczywiscie knebla.
Wiem, ze macie nowe 'zabawki' jako niewidka ale dlaczego tylko za nami lazisz/cie?
Chyba, ze szukacie tylko powodow by dac mi i moim znajomym knebla zamiast sie zajac chatem, ale to chociaz gracie fair.

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


26 Wrz 2011, o 13:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Skarga s3
No ja dodam że taki knebel na 12h trochę psuje gre. 12h nic nie mówienia niektórzy pewnie przez to opuścili taern no chyba że wcześniej zdążyli się uzależnić hehe.
Co to "niewidka"? lol

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


26 Wrz 2011, o 14:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Skarga s3
Na OGame na przykład kara za wulgi w wiadomościach to było 24h bana bez urlopu - każdy mógł Cię zezłomować w tym czasie :P Kary w Taernie wciąż są raczej śmieszne. Ale jest już lepiej.

Co do invisa - zostawiam GMom z s3 :P

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


26 Wrz 2011, o 14:34
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Skarga s3
Z reguly wiekszosc szybciej mowi niz pisze w zwiazku z tym jestem w stanie zrozumiec ze komus w mowie moze sie "wymsknac" jakis wulg ale zeby go pisac to masz jakies 2-10sec by pomyslec ze beda za to konsekwencje i sie powstrzymac.
Za to powinno sie karac jeszcze ostrzej i traktowac nie jako wulg ale kazde takie wykroczenie jako premedytacje conajmniej 24h kneblem.

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


26 Wrz 2011, o 14:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Skarga s3
temat nie jest o wulgaryzmach ale o wykorzystywaniu 'niewidki', przeciez jakbym stal w miejscu 'publicznym' nie przeklnalbym

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


26 Wrz 2011, o 14:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Skarga s3
Upomniałem już jednego ze smodów na s3,aby nie używał invisu, ale decyzja należy do gm'ów z tamtego świata. :)

Małe sprostowanie... nie upomniałem smoda, tylko zasugerowałem, ale jak napisałem, nie wiem co na to gm'i z s3. :)

_________________
Image - by Xarxas


26 Wrz 2011, o 15:02
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 23:52
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Skarga s3
Widze zainteresownie gmow s3. Pragnalbym tylko przypomniec ze link podobno osmieszajacy uzytkownika Astraya zniknal z forum w 3 min po pojawieniu :)

offtop - następnym razem będzie ostrzeżenie
Heavenmaker


26 Wrz 2011, o 18:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Skarga s3
nie mam w zwyczaju wypowiadać się o sprawach, których nie miałem okazji omówić z osobą której one dotyczą - w tym wypadku członka Ekipy - jak się z nim rozmówię to się wypowiem...

zwolennikom spisków wymierzonych w bliżej nieokreśloną grupę graczy, którzy zawsze i w każdej sytuacji postępują zgodnie z regulaminem proponuję zrezygnowanie z wypowiadania się w tym wątku bo interesują mnie jedynie dowody a nie czyjeś wrażenia...

edit:
kuki napisał(a):
temat nie jest o wulgaryzmach ale o wykorzystywaniu 'niewidki', przeciez jakbym stal w miejscu 'publicznym' nie przeklnalbym

każde miejsce w grze to miejsce publiczne (chyba że jesteś solo na instancji, tu już faktycznie tylko Ty i mobki, ale one SSów nie robią).

Po rozmowie z SModem w pełni zgadzam się z jego oceną sytuacji i decyzją. Nikt nikogo nie śledzi bo nie ma takiej potrzeby ani zwyczaju. Generalnie dziwi mnie założenie tego wątku - wynika z niego, że masz w poważaniu regulamin a interesuje Cie jedynie to czy Cie ktoś przyłapie na jego łamaniu czy nie... a co do pory - nie ma w regulaminie nic o godzinie - nie ma tego tam celowo...


26 Wrz 2011, o 18:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: Skarga s3
SMOD - pomaga GMom w przeprowadzaniu eventów.

Invis dla SMOD jest "tylko i wyłącznie" do tego co napisałem wyżej.

To nie jest temat kto co robi, czy przeklina, tylko o tym czy SMOD ma prawo śledzić graczy na niewidce i ich osaczać.

Pozdrawiam

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


26 Wrz 2011, o 20:56
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Skarga s3
Skoro sprawa dotyczy mnie to opisze może tą sytuacje jak ja ja widziałem.

Owszem, moja postać stała na niewidce koło kemenak, około kratki gdzie stoi na niej teraz gracz Ruby(według ss), ty Kukiq stałes gdzies koło (według ss) gdzie stoi gracz Sildo, tylko z 1-2 pola w prawo. I napisałes dokładnie to co sam podałes, po tym wpadł gracz PiotrMłody, i stanoł gdzies koło gracza Kyth, i napisał k..... kuqik idziesz, czy jakos tak i równiez dostał knebla za wulg (2 osoby ciezko naraz sledzic niestety). Dostałes knebla przez to że nie stałes sam pod keme (niewazne znajomy czy nie), oraz było ciebie widac z miejsca w którym ja stoje od prawie 2 miesiecy.


Oraz ze na niewidce stoje dobrze wiedzieliscie o tym, i jakos do tej pory wam to nie przeszkadzało. Lecz jak wam sie krzywda dzieje, to nagle pretensje.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


26 Wrz 2011, o 21:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron