Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Problem z Gilda 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Maj 2011, o 17:48
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Problem z Gilda
Serwer: S1
Nazwa postaci: DJG
Czas: 19 :35
Opis:
Witam. Jestem zalozycielem gildi o nazwie BasiuMMortiSFrigiduM. OKolo 4 dni wstecz chcialem przekazac stanowisko kanclerz koledze z gildi poniewaz postanowilismy ze on bedzie sie wszystkim zajmowal. Wczasie gdy zmienialem swoj status kanclerza na stratega, ja otrzymalem status stratega a stanowisko kanclerza przeskoxczylo na osobe ktora byla druga na liscie mojej gildi o nicku Agucha. Osoba ta nie gra juz od dluzszego czasu i miala byc usunieta z gildi, lecz teraz nic nie moge zrobic. Prosze o nadanie statusu kanclerza osobie o nicku Plomyczek bysmy mogli dalej kontynuowac dzialalnosc zwiazana z gilda. z gory dziekuje i pozdrawiam DJG


1 Paź 2011, o 20:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Problem z Gilda
Witaj.

Niestety w takiej sytuacji do zmiany kanclerza potrzebny byłby restart całego serwera.
Musicie poczekać do następnej aktualizacji lub ewentualnie liczyć na Aguchę :).

Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


8 Paź 2011, o 14:15
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Maj 2011, o 17:48
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z Gilda
Aguchy nie bedzie a ja nie wiem kiedy aktualizacja i co mam zrobic. Samoczynie usuwa mi ludzi z gildi (pisalem post w tej sprawie) nic zero odzewu. Czyli jestem zdany sam na siebie albo zalozyc nowa gilde i tracic kase odnowa. Tak to rozumiem i dziekuje za "pomoc"


8 Paź 2011, o 16:31
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Maj 2010, o 19:22
Posty: 93
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Problem z Gilda
DJG niestety gildie są wciąż w wersji beta, dlatego też takie problemy mogą występować :(


8 Paź 2011, o 16:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 316 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron