Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Ochrona pvp 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Ochrona pvp
Serwer: S3
Nazwa postaci: Kyth
Czas:
Opis:
Witam. Już dość dawno zauważyłem dwudniowy brak ochrony przed pvp. Pięciominutowa dalej istnieje. Oczywiście wiem w jakich przypadkach ochrona jest przyznawana, oraz jak można ją stracić. Na czacie nie mogłem uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. W temacie dotyczącym zmian nie mogłem znaleźć nic konkretnego. Jedyne możliwości jakie przychodzą mi do głowy, to lvl lub posiadanie tarczy.


30 Wrz 2011, o 11:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ochrona pvp
Z tego co mi wiadomo, ze ochrony nie ma sie, lub sie traci:
-podczas wojny z inna gildia (nie dotyczy graczy spoza wrogiej gildii)
-po zaatakowaniu, lub dolaczeniu do ataku w walce PvP
-podczas posiadania czerwonej czaszki

Kyth Moire napisał(a):
Już dość dawno zauważyłem dwudniowy brak ochrony przed pvp

(dla pewnosci) rozumiem, ze zauwazyles dawno, ale dotad to wystepuje? (kiedys gracze bedacy w gildii nie mieli takowej ochrony w ogole, ale powinno to juz byc naprawione).


30 Wrz 2011, o 22:21
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Powiem tak. Nie posiadam gildii prawie od dwóch miesięcy. Nawet kiedy ją posiadałem, nie byliśmy ani razu w trybie wojennym. Posiadam błękitną (czyli najwyższą) tarczę. Idąc np: po lodowej, zostaję zaatakowany przez kilku graczy. Po śmierci trafiam pod koldy, gdzie nie wyskakuje żadna wiadomość o ochronce, poza podstawowej. Po pięciu minutach znów mogę zostać zaatakowany. Występuje zawsze, niezależnie od ilości agresorów czy posiadania przez nich tarczy/czachy. Podobnie ma się sprawa z wieloma graczami jakich znam, chociaż nie przeprowadzałem "wywiadu" na szeroką skalę.


30 Wrz 2011, o 23:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ochrona pvp
Tarcze są wyłączone z ochrony dwudniowej. Podobnie czachy. Tyczy się to jakiegokolwiek ich kolorku. Tak było od zawsze, na zawsze :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Wrz 2011, o 23:10
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Interesujące. Posiadam tarczę niemal od początku swojej gry, pamiętam że kiedyś była ochronka. Podczas rozmowy z kilkoma graczami wielu podawało (tak jak Mysth) że czerwone czachy (i tylko one) nie posiadają ochronki. Dziwne, że zapomnieli o tarczach. Podobną opinię zauważyłem w wielu tematach, nie widziałem sprostowania. Jeśli ktoś chce, mogę nawet poszukać :)

Trudno się kłócić, zwłaszcza wieczorem o sprawę, która nigdy szczególnie nie miała dla mnie znaczenia i kiedy nie czuję się na siłach zaufać pamięci... ale czy rzeczywiście kiedyś nie było? Nie byłbym pewny.

Cóż, powoli zbijam tarczę, jeśli pomimo jej braku nadal nie będzie ochronki, napiszę. Skoro brak ochronki przy posiadaniu nie jest bugiem, to znaczy że jest wszystko dobrze. Tymczasem temat można zamknąć.


Ostatnio edytowany przez Kyth Moire, 30 Wrz 2011, o 23:27, edytowano w sumie 1 raz



30 Wrz 2011, o 23:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ochrona pvp
Nie ma po co zamykać.
Moja pamięć mówi to, co powiedziałem. Czerwona czachy można atakować na żółtych polach, ale z ochronką jest tak jak mówiłem.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Wrz 2011, o 23:26
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Link - zapytanie, czy czerwone czachy POWINNY NADAL posiadać ochronę.

Przy zamieszaniu z pumpasterem zapewne było sporo o ochronce, niestety trzeba by się przebijać przez sporo postów. Szukać dalej? :)

Cytuj:
Jeśli już, to wprowadzić ewentualną promocję dla tarcz (bo ciężej je nabić niż czachy ), przykładowo dłuższy czas ochrony po śmierci w pvp.


Kolejny post z jakiegoś tematu.


30 Wrz 2011, o 23:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ochrona pvp
Dłuuuugo byłem tarczą i nigdy ochrony nie zauważyłem. Może chodzi o czas dłuższy od czasu dla normalnego gracza? :P

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Wrz 2011, o 23:57
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Felix napisał(a):
Dłuuuugo byłem tarczą i nigdy ochrony nie zauważyłem. Może chodzi o czas dłuższy od czasu dla normalnego gracza? :P


Nie zrozumiałem :) Cytat był jedną z propozycji, jak dopiec czachom. Wszelkie kary dla nich były ostro komentowane, więc proponowano nagrody dla tarcz, czyli np: (jak w cytacie) dłuższa ochrona (dłuższa niż 2-dniowa). Oczywiście to dyskusja jeszcze sprzed pumpastera.

Ciężko znaleźć cytaty typu: Dla potomnych - dnia tego i tego tarcze miały ochronę...


30 Wrz 2011, o 23:59
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2011, o 19:35
Posty: 73
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ochrona pvp
chciałam zapytać jak już widzę małą rozmowę na temat ochrony jak również pumpastera. Zaatakowała mnie czaszka, on miał 89 lvl a ja 37 lvl i byłam bez szans, aby wygrać i nie pojawił się pumpaster. Kiedy on pomaga i czy w ogóle to coś istnieje? Bo różnica lvl'em między mną a tą czaszką była 52lvl a to już dużo ;/

_________________
s2 - Eruanna [druid 62 lvl] i Vendeaa [VD 34 lvl]
s4 - Laite
s5 - Hastina

moderator czatu s2: 06.12.2011-22.02.2013 ;]


1 Paź 2011, o 12:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron