Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? ) 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Serwer: S1
Nazwa postaci: Nieistotne
Czas: to tez :)
Opis:
Wprowadzanie Graczy w bląd -Co przez to rozumiemy ?

Zawsze myslalem ze jest to np.

Gdzie jest wiła ?
- W Kemenak
lub :
Ile stoi Istav ??
60 k

Aż do dziś ...

Otoz pewny gracz spytal sie ile kosztuje Fulgur , natomiast 2 odparl iz 40 k a 5 osob po nim napisalo ze 500 k :)
Klamca knebla nie dostal mimo iz Modzi byli i wszystko widzieli .
Więc zapytalem sie ich czy wolno , otoz mod powiedzial ze tak . Potem wczedl administrator , gdy jego sie zapytalem odparl ze nie wolno i knebel powinien byc , nagle mod zaczął się migac , potem i Admin zmienial zdanie i nie wiem co z tego powstalo , ostatecznej odpowiedzi nie uzyskałem ...

Może ktoś na forum udzieli odpowiedzi ? :)[/i]


Ostatnio edytowany przez levelup, 8 Paź 2011, o 21:37, edytowano w sumie 1 raz



8 Paź 2011, o 21:05
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Hmm cena zależy od sprzedającego np jeśli mam fulgur i sprzedam go po znajomości czy choćby po to żeby mieć miejsce w depo czy plecaku za 40k to odpowiedź po ile stoi od tego gracza któremu sprzedałem będzie 40k... Równie dobrze można uznać odpowiedź 500k za wprowadzanie w błąd bo ktoś sprzeda za 400k albo za 600k...

_________________
Image
Image


8 Paź 2011, o 21:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Nie, Level, ja sie trzymałem wersji, ze nie powinno się "wprowadzać graczy w bład" i jej nie zmieniałem wiec mi tutaj nie wpieraj ze inaczej było.

Dobra co to tematu, ja mam do tego podejście nieco inne, moim zdaniem każdy inaczej widzi wartosc przedmiotu, nawet jesli celowo zaniża max warn dla tej osoby, ale jak sam napisałeś jedna osoba krzyczała 50k reszta 500k to jak myślisz, która opcje wybierze sprzedający ?

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


8 Paź 2011, o 21:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
SamoZuoo napisał(a):
Dobra co to tematu, ja mam do tego podejście nieco inne, moim zdaniem każdy inaczej widzi wartosc przedmiotu, nawet jesli celowo zaniża max warn dla tej osoby, ale jak sam napisałeś jedna osoba krzyczała 50k reszta 500k to jak myślisz, która opcje wybierze sprzedający ?


Lecz wprowadzenie w bląd było , a knebla nie :) Mimo moich zgłoszen ...

Heaven rozumiem 500 a 600 k czasem nie chce sie trzymac rara lub potrzebuje sie kasy ... Ale 20 k a 2 kk ?


8 Paź 2011, o 21:35
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Pytanie też niesprecyzowane. Nie wiadomo czy chodzi o cenę Fulgura w handlu z graczami czy jego cenę w złocie + platyna tak jak jest napisane na nim. Poza tym są rożne jego ceny. Sprzedając Fugura patrzymy żeby sprzedać jak najdrożej, kupując jak najtaniej. Podając cenę Fulgusa rzadko kiedy trafimy na jego właściwą wartość poza tym jego cena jest taka ile kto jest w stanie za niego zapłacić i ile wytarguje upustu o ile sprzedający pójdzie na takie coś. Myślę że jakakolwiek odpowiedz była by nieprawdziwa wiec gracz był by zawsze wprowadzony w błąd. Za to oczywiście nie ma kary jeżeli podana cena mieści się w granicach rozsądku.

Edit.

Poza tym to są prawa rynku który się rządzi swoimi prawami, ceny rarów są ustalane przez graczy i to oni decydują o ich wartości. Nie raz udaje się kupić Arcana za 20K bo ktoś nie wie co to jest :]. Tylko mowie wszystko musi być w granicach rozsądku.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


8 Paź 2011, o 21:38
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
levelup napisał(a):
Heaven rozumiem 500 a 600 k czasem nie chce sie trzymac rara lub potrzebuje sie kasy ... Ale 20 k a 2 kk ?


heh, no ja się tu póki co nie wypowiadałem :D

ale generalnie w pełni zgadzam się z tym co napisał SZ - za taki rozrzut powinien być rozważony warn - natomiast gdyby doszło do ewidentnego wyłudzenia - czyli gracz pyta o cenę, na czacie pojawia się 1-2 graczy którzy znacznie zaniżają cenę i kupują od niego przedmiot po czym np. za chwile wystawiają go za cenę 2x większą to już bym nie był tak litościwy... ale tu powinien zadziałać mechanizm dużej liczby użytkowników czatu - i często to widzę na s3 - jak ktoś tak zaniża cenę zaraz pojawiają się głosy że chętnie kupią od niego kilka sztuk w tej cenie i to kończy dyskusję...


8 Paź 2011, o 21:41
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Wiec tak:

Oczywiście Level po raz kolejny uderza w moim kierunku...

Po pierwsze gdzie Twoje SS?

Po drugie ja mam SS w którym napisałeś że specjalnie będziesz pisał zaniżone ceny rarów

Po trzecie czytaj ZE ZROZUMIENIEM!!!

Po czwarte: za równo przy SZ jak i wtedy gdy go nie było napisałem to samo i od niczego się nie migałem

Nie ma żadnego cennika rarów i każdy może je sprzedawać za taką cenę jaką chce a jeśli ktoś uważa że dla niego dany rar jest wart 40k to niech za tyle sprzedaje

Napisałem to na czasie w momencie kiedy Ty żądałeś dla gracza knebla.

Mało tego wszystkie swoje wypowiedzi kierowałeś w moim kierunku:

"lord jest i nie ma knebla?"

Gdybym uznał że gracz złamał regulamin to został by ukarany, w tym przypadku złamania regulaminu nie było.

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


8 Paź 2011, o 21:53
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
tobson napisał(a):
Wiec tak:

Oczywiście Level po raz kolejny uderza w moim kierunku... Kto tak Ci powiedział ? Zakładając temat z cyklu - jak to działa , ty myslisz ze chce odrazu Cie zdegradować ...

Po pierwsze gdzie Twoje SS? http://img198.imageshack.us/img198/4592/kneb.png http://img717.imageshack.us/img717/7967/kneb2.png piszesz tu ze kazdy moze sobie ustalic wlasna cene , co z tym idzie dozwolone jest wkręcanie graczy .

Po drugie ja mam SS w którym napisałeś że specjalnie będziesz pisał zaniżone ceny rarów to tez jest na moim ss'ie bodajze :) skoro dawkmi moze wkrecac innych w taki sposob to ja do tego prawa nie mam ?

Po trzecie czytaj ZE ZROZUMIENIEM!!! Czytam :]

Po czwarte: za równo przy SZ jak i wtedy gdy go nie było napisałem to samo i od niczego się nie migałem najpierw pisales ze ( Patrz w dół lub ss) a potem ze jak bede wkrecal graczy dostane knebla .

Nie ma żadnego cennika rarów i każdy może je sprzedawać za taką cenę jaką chce a jeśli ktoś uważa że dla niego dany rar jest wart 40k to niech za tyle sprzedaje o tym mowa , wiec skoro tak jest celowo moge sobie wkrecac graczy a przed adminami tlumaczyc sie ze wg mnie Istav kosztuje 3 k .

Napisałem to na czasie w momencie kiedy Ty żądałeś dla gracza knebla. Wczesniej za takie cos lecial knebel :) Ps. Pozwól ze zacytuje regulamin "7. celowe wprowadzanie w błąd graczy"

Mało tego wszystkie swoje wypowiedzi kierowałeś w moim kierunku:

"lord jest i nie ma knebla?"Czy gdzie kolwiek padl twój nick ? Napisalem ze są admini , regulamin jest lamany a knebla nie ma

Gdybym uznał że gracz złamał regulamin to został by ukarany, w tym przypadku złamania regulaminu nie było.o tym mowa w tym temacie :]



Sorrki , ale nei chcialo mi sie go cytowac miliard razy :) dodalem zielony kolorek jako moje posty :)


8 Paź 2011, o 22:36
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Ja nie mam słów do Ciebie już po prostu nic nie dociera...

Tak napisałeś..."lord jest i nie ma knebla"...szkoda że tego nie ma na Twoim SS...

Poczytaj wyższe posty bo znów nie rozumiesz tego co czytasz...

Celowe wprowadzanie graczy w błąd jest karane a jak widać na niżej załączonym SS. Ty napisałeś że specjalnie będziesz oszukiwał graczy podając zaniżone ceny rarów i tego się już nie wyprzesz:

Image


Wcześniej pisałeś że 5 osób napisało że 500k a ja na Twoim SS widzę tylko 2 wpisy oraz ten dawkmi


EDIT:

A propos degradacji... tego że na czacie o tym pisałeś jak SamoZuoo wszedł też się wyprzesz?

Zresztą na SS który załączyłem widać że uderzasz do mnie...żeby Zło mnie nie chronił...

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


8 Paź 2011, o 22:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Po 1 - gdzie padl twoj nick ? a to o screenie napisalem bo juz kiedys cos tam pisales ze mozna a potem zuo Cie chronic musial :]

Po 2 - ty sie naucz czytac ze zrozumieniem , załączyłem 2 screeny na ktorym widac iz dawkmi wprowadza w błąd podając cene taką ze ... :)

Po 3 - to o degradacjii , to soog napisał cos w stylu " Napisal tak , i co mam go zdegradować " więc odpisalem w sumie troche odpyskując ze jesli łaska to jasne :)

Po 4 - To nie jest temat o twoim degradowaniu ani o tym jakim to zlym modem jestes tylko o tym czym jest Punkt 7 regulaminu , wiec nie pierdziel tu akcji i nie rób awantury :] Na więcej twoich postow się nie odezwe gdyz juz zrobiles offtop a aj nie chce tego ciągnąc :]


Edit :czemu na swoim screenie uciąłes twoj post gdzie piszesz ze to gracz ustala sobei cene i moze pisac co mu sie podoba :)


8 Paź 2011, o 23:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron