Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 odwołanie od knebla 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 23:38
Posty: 69
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post odwołanie od knebla
Serwer: S3
Nazwa postaci: MoonShield
Czas:
Opis:
dostałem dziś knebla i nie mam pojęcia za co, czy mogli byście mi pokazać ss'a? na dodatek po 22:00 :)

22:34 SERVER: KNEBEL: MoonShield: 720 min
wulg na bocznym

_________________
What is the democracy?


22 Paź 2011, o 22:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Ja tylko dodam, ze to, ze bylo po 22:00 nie ma nic do rzeczy. Ulga nocna zostala zniesiona dnia 01.09.2011 i od tej pory nie wolno uzywac wulgaryzmow 24/7.


22 Paź 2011, o 22:41
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: odwołanie od knebla
http://imageshack.us/f/818/screenhunter01oct222222.jpg/

Cytuj:
Dopuszczalne będą pojedyncze wulgaryzmy na bocznym czy w walce (po godzinie 23.00 i nigdy na ruchomym) ale tylko jako przejaw złości na sytuację, nigdy przeciwko graczowi czy administracji.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


22 Paź 2011, o 22:43
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: odwołanie od knebla
omg o.O nie ma to jak frajerowac na kogos w trakcie modliszki , po 23 i jeszcze pewnie na kogos z wlasnego teamu lub gildii xD
Rozumiem na kogos przed kemenak kto stoi i Cie wyzywa :DD

Sorry za offtop ale zatkało mnie :DD


22 Paź 2011, o 22:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: odwołanie od knebla
To był skoczek bez mózgów z którymi mamy wojnę :D

_________________
Image


23 Paź 2011, o 00:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:05
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwołanie od knebla
Level bo kneble stały się teraz bronią przeciw drugiemu graczowi.W większości nikomu takie coś na bocznym nie przeszkadza ale wiadomo trzeba komuś dosrać.

_________________
Image


23 Paź 2011, o 01:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwołanie od knebla
to że dla kogoś bluzgi i chamstwo to codzienność, nie znaczy że to pasuje większości - jak ktoś ma ochotę to niech sobie bluzga swoim rodzicom lub dzieciom - w grze będziemy to tępić w ramach określonych regulaminem i zasadami bez względu kogo by to dotyczyło...
Heavenmaker


23 Paź 2011, o 02:12
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Heavenmaker napisał(a):
to że dla kogoś bluzgi i chamstwo to codzienność, nie znaczy że to pasuje większości - jak ktoś ma ochotę to niech sobie bluzga swoim rodzicom lub dzieciom - w grze będziemy to tępić w ramach określonych regulaminem i zasadami bez względu kogo by to dotyczyło...
Heavenmaker


To, ze napisal "ale jebie" nie oznacza, ze jest chamem bez kultury i bluzga na lewo i prawo. W dodatku nie bylo to skierowane w strone zadnej osoby. "Nie oceniaj ksiazki po okladce" - wydrukuj to sobie i powies nad lozkiem. Co do bluzgow przy rodzicach czy dzieciach to mnie zabiles. Rozumiem jak bys tu przytoczyl kolegow, znajomych etc., ale rodzine ? Jaki Ty przyklad dajesz jako Gm, hmm ? Chyba jestes zyciowym nieudacznikiem, ktorego "koledzy" przesladowali przez caly okres edukacji, skoro stawiasz gre ponad rodzine.


23 Paź 2011, o 07:21
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwołanie od knebla
Twoja logiczna i znaczeniowa analiza mojej wypowiedzi mnie rozwaliła - odsyłam do ponownej lektury i refleksji - do skutku

i wszystkim marudom od razu wyjaśnię - nie chcesz knebla - nie bluzgaj a jak już bluzgasz to z pokorą przyjmij kare za łamanie regulaminu... jasno zostało wyjaśnione na jakich zasadach dopuszczalne są 'przecinki' - nie będę akceptował marudzenia 'że to tylko 40 min do 23ej było' - to tylko potwierdza, że Moon dobrze wiedział jakie są reguły a mimo to je złamał...


23 Paź 2011, o 09:14
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Heavenmaker napisał(a):
Twoja logiczna i znaczeniowa analiza mojej wypowiedzi mnie rozwaliła - odsyłam do ponownej lektury i refleksji - do skutku


To juz chyba sztandarowa "przyspiewka" z Waszej/Twojej strony bo o dziwo dosc czesto sie powtarza. Chyba w kazdym z tematow mozna znalezc ten (lub podobny) zwrot kierowany w strone gracza. Czyli jak zwykle probojesz wmowic (w tym przypadku mi), ze jestem debilem, ktory nie potrafi logicznie myslec i czytac ze zrozumieniem.

Heavenmaker napisał(a):
i wszystkim marudom od razu wyjaśnię - nie chcesz knebla - nie bluzgaj a jak już bluzgasz to z pokorą przyjmij kare za łamanie regulaminu... jasno zostało wyjaśnione na jakich zasadach dopuszczalne są 'przecinki' - nie będę akceptował marudzenia 'że to tylko 40 min do 23ej było' - to tylko potwierdza, że Moon dobrze wiedział jakie są reguły a mimo to je złamał...


Po tej wypowiedzi to az ociekasz cnota. Moze zapisz sie do kleru jak jestes takim idealem wtedy bedziesz mogl nawracac ludzi nie tylko na forum :) Mozesz tez zostac straznikiem miejskim i kneblowac ludzi na ulicy nakladajac mandaty bo z tego co widze to Twoje powolanie. Peace o/


23 Paź 2011, o 12:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 266 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron