Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Voodoo 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2010, o 17:06
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Voodoo
Mam pytanie a propo voodoo bardziej do administracji niz do graczy mimo ze mogą też wiedzieć. Mianowicie chodzi o czar Zatrucie i Uderzenie cienia. Ponieważ uderzenie cienia od 3 lvlu daje szanse rzucenia zatrucie to mam pytanie:

1) Jaki poziom zatrucia jest reprezentowany przez atak uderzenie cienia
2) Jeśli 1 to co za sens rzucać w takim razie zatrucie z wyższego poziomu np 3 skoro atakując zrzucimy go na lvl 1 (w imie zasady zastępowania się klątw)
3) Jesli nie to może rozsądnie byłoby zrobić (a moze tak jest) tak aby lvl rzucanego zatrucia odpowiadał wpakowanemu wcześniej lvl-owi w dany czar (zatrucie)

Z wyrazami uznania DeathProof


4 Lis 2010, o 19:38
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Voodoo
1. Uderzenie cienia powoduje wrzucenie uroku o 2 poziomy niższego niż uderzenie cienia.
2 i 3. Możemy pomyśleć o lekkim zmodyfikowaniu tego czaru. W tym momencie jednak mamy strasznie długą listę rzeczy do wprowadzenia, które są zdecydowanie pilniejsze od tego. Powrócimy do tematu jak weźmiemy się za balans skilli.


4 Lis 2010, o 19:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Voodoo
drygu napisał(a):
1. Uderzenie cienia powoduje wrzucenie uroku o 2 poziomy niższego niż uderzenie cienia.

Miałeś na myśli że 2 poziomy niższego niż urok :P A co jeśli nie ma się zatrucia albo ma się na 1 poziomie? Wracając do tematu DeathProof zatrucie to świetny a bardzo niedoceniany skill (co prawda nie tak przesadzony jak oślepienie :) )


5 Lis 2010, o 19:05
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Voodoo
Nie, miałem na myśli to co napisałem :)
Poziom czaru zatrucia wrzucony przez uderzenie cienia jest o 2 poziomy niższy niż uderzenie cienia. Czyli jeżeli masz uderzenie cienia na 3 poziomie to wrzuca ono zatrucie z 1 poziomu. Jeżeli masz na 5 poziomie to wrzuca z 3.


5 Lis 2010, o 19:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2010, o 09:10
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Voodoo
A moim zdaniem najlepszy jest Hak w brzuch.Tam gdzie Ukłucie lalki i A tak cieniem zawodzą to Hak w brzuch raz trafiony co ture atakuje bez kolejnego nie potrzebnego uzycia.


4 Gru 2010, o 08:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Voodoo
Musze drygu przyznac ze sprytnie rozwiazales ten problem :) Ja tez wszesniej bylam przekonana ze uderzenie cienia daje ten lvl zatrucia ktory mamy ustawiony w umiejetnosciach (akurat mam uderzenie na 5 poziomie i zatrucie na 3)


4 Gru 2010, o 21:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron