Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 niemozliwosc zalogowania sie na s4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Gru 2011, o 23:39
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post niemozliwosc zalogowania sie na s4
Witam! Jak widze,mam problem jak wielu innych graczy na s4!Nie moge sie zalogowac,ani nawet stworzyc nowej postaci.Na s2,nie mam takich problemow.Czy jest jakas rada na to,czy po prostu musze zrezygnowac z tego szerwera?jesli tak,to prosilbym o przeslanie platyny na moja postac,ktora gram na s2(nie stety zrobilem zakup).bo na czyszczeniu przegladarki,nie wiem o co chodzi,o ciasteczkach tez mi za wiele nie wiadomo...czyscilem je antiwirusem(tylko na tym sie moja wiedza konczy,jesli chodzi o takie sprawy).Jeszcze chcialem dodac,ze staralem sie zalogowac na 3 komputerach i ciagle nic.pozdrawiam,oraz dziekuje za szybka odpowiedz.


21 Gru 2011, o 00:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: niemozliwosc zalogowania sie na s4
Napisz jakiej uzywasz przegladarki. Jezeli jest to chrome to czyszczenie wyglada nastepujaco:

Krok 1.

Image

Krok 2.

Image

Krok 3.

Image


21 Gru 2011, o 04:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Gru 2011, o 23:39
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: niemozliwosc zalogowania sie na s4
Dziekuje slicznie za rady! :D W koncu ktos mnie nauczyl jak sie te nieszczesne ciasteczka czysci i wszystko gra!Pozdrawiam,oraz moge dodac,ze temat moze byc zamkniety,bo wszystko dziala teraz!Jeszcze raz dziekuje! oraz przepraszam ze bez polskich znakow(nie posiadam ich).


22 Gru 2011, o 00:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: niemozliwosc zalogowania sie na s4
zamykam na prośbę


22 Gru 2011, o 03:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 240 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron