Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 PUMP MASTER 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2010, o 03:21
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post PUMP MASTER
Bije sobie grzesia.... wszystko ok zostało mu z 2k hp a to nagle wpada PUMP MASTER i mnie roz...... kłada na łopatki:P no bez przesady rozumiem pumpa przy pvp ale z mobami.... i to grzesiowi jeszcze pomógł:P


26 Lis 2010, o 06:45
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2010, o 01:23
Posty: 77
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: PUMP MASTER
Hmm jesli ten "odpoczynek" czyli nastawienie samej obrony dla podniesienia kondycji/many nastapil podczas bicia bossa to troche cos nie tak. Wystarczy dostac np. od Grzesia zatrucie, machnac pare razy i byc bez kondycji. Jesli w grupie nie ma druida to co trzeba zrobic, wlasnie runde/dwie odpoczac i tu nie powinien pojawiac sie master. Ja rozumiem pumpowanie przed walka z mobami/bossami ale nie podczas jej samej.

_________________
http://demotywatory.pl/2014205/I-tak-zawsze%22A


26 Lis 2010, o 11:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: PUMP MASTER
Pumpować da się też na słabszych mobach. Jeżeli wyskoczył w walce z Gregoriusem to coś jest nie tak... może był głodny :mrgreen: Wywołać pumpMastera w walce z mobem jest ciężko. Trzeba nic nie robić przez większość walki. To nie działa tak, że bijesz się z nim 5 rund po czym 2-3 odpoczywasz i PumpMaster wskakuje do walki. Przejrzę tą walkę i zobaczę co jest grane.


26 Lis 2010, o 12:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2010, o 03:21
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: PUMP MASTER
1 nie miał pany ja nie miałem kond i posapaliśmy, moi zdaniem nie powinno boć pump mastera przy mobach...
tam nawet gdybyśmy rzeczywiście pumpowali wtedy to co złego jest w tym że rzuce korzenie na moba i kondcyje powiedzmy rycowi.... czemu ma służyć pump? wymuszaniu ataków?


26 Lis 2010, o 15:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 178 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron