Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Krwawe zaloty 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Krwawe zaloty
Rozmowa z Emilka po doreczeniu listu Hersztowi jest nie po polsku!

Uff... mam sporo roboty. Konkret: ten, ktorego obecnie nazywaja Hersztem dreczy pobliskie tereny z... wstyd sie przyznac... mojego powodu. Tak tu dalbym wykrzyknik lub przecinek, bez nich to zdanie ma dziwna wymowe i dlatego tak sie z tym kryje. Odrzucalam jego oswiadczyny juz wiele razy dawno to tez jest jakos pokretnie sformulowane, sugerowalbym: Od dawna juz odrzucam jego oswiadczyny lub coraz nachalniejsze oswiadczyny. Zawsze byl gburem i korzystal z uslug swoich chloptasiow. Teraz jest dorosly niescislosc, skoro kiedys ona byla dziewczynka a on chlop, ktory oral pole, co sugeruje ze jest od niej duzo starszy - (skad w takim razie Emilka tak dobrze zna jego zachowania kiedy byl chlopcem?)i jak widac, nie pozbyl sie tego idiotyzmu idiotyzmu w tym sensie raczej nie mozna sie pozbyc. pozbyc sie mozna nawyku, rzeczy, kompana, zachowania. Przewodzi wlasnej bandzie zlodziei i napadaja na ludzi akurat w okolicach tego miasta. A wszystko dla szantazu wobec mnie lepiej bylo by : zeby mnie szantazowac, lub zeby wymusic moja uleglosc. Bedzie tak dlugo tutaj zbojowal, dopoki mu nie ulegne. Ale teraz mamy szanse polozyc kres jego
wybrykom. Dam ci buziaka jak zalatwisz...

A. i jeszcze sugerowalbym jakies wczesniejsze spotkanie z Hersztem lub chociaz jakies plotki/pogloski krwawe z drastycznymi (w miare) opisami o strasznych rozbojnikach i ich Herszcie. moze takze Herszt sie pojawi gdzies w instancji, przy innej wczesniejszej misyjce, (niby przypadkowo), co by od jednego strzalu stracic przytomnosc (fabularnie, np. tak jak przy piratach), by strach przed nim przy doreczeniu listu byl uzasadniony.

W ciagu dalszym zadania - Emilka kaze przekazac wraz z trucizna slowa, ze gwizdnela z piwniczki butelke miodu.... Skad nagle miod w bimbrze? Czy samo to nie wzbudzi podejrzen u Herszta, ze zamiast miodu jakis bimber dostaje??

No i jeszcze jedno - taka nagroda niedokonczona - Emilka po zameldowaniu wykonania zadania mowi: ...po reszte przyjdz po zmroku.... ...i nic nie ma :(


17 Sty 2012, o 14:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 148 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron