Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Problem z Wpisami na Tablicy Gildyjnej 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 04:29
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Problem z Wpisami na Tablicy Gildyjnej
Mystheria Podejrzewam że na S1 do ciebię to trafi więc witam, tak że cały team naszego serwera Siemanko

Proszę jeśli temat jest żle dobrany do kategori prosił bym o umieszcenie jego we własciwym.. Osobiście nie umiałem stwierdzić czy ten post jest we włąsciej zakładce na forum

A więc po krótku......
Zaraz po dodaniu update z Nowościami epickich przedmiotów oraz chempionów w grze
Pojawił sie u nas następujący kłopot w Gildi którego od kilku dni nie umiemy rozwiązać
Mianowicię :
Na tablicy Gildyjnej gdzię Figurują naszę wszytkie wpłaty czlonków skłądki, awnase , nagrody, awanse - od których gra sie u nas uzalezniła pojawił się brak wystarczającej ilości mozliwych znaków do wpisania

Dla większego zrozumienia jak to u nas wygląda zamieszcę tego screena z naszej tabeli
nastepujący: http://screenshooter.net/7103033/vqafsop

Mniej wiecej tak wyglądaja u nas co tygodniowe rozliczenia w Gildi które naprawdę trudno nam kontrolwać.

Bez możliwości pisania odpowiedniej ilości znaków na tablicy nie jestesmy w stanie kontrolowac wpłat członków przy tym nadawania im stopni oraz rozliczeń pomiędzy grającymi u nas.

Jak pisałęm tablica jet u nas jednym z czołowych narzędzi do prowadzenia rozliczeń w Gildi u naszych graczy od samego jej tylko początku...

Błendy czy też nie jak je uznacie pojawiły sie zaraz po updacie po ostatnim naszym wpisie na tablicy.
Mianowicie zablokowały nam się entery mozliwość dalszego pisania czy skracania linijek.
Natychmiast po zauwazonym kłopcie została on au nas z resetowana od nowa
Próbowliśmy róznych sposobów odświeżenia jej.

1. wpisywaliśmy wpierw na tablicy sama spacje az do samego końca
2. nieuzywaliśmy entera
3. próbowaliśmy pisać jedna ciągła linijka cały tekst na całej tablicy
4. próbowalismy także zapełnić tez znakami ja aby próbować pisac od nowa

mniej więcej tak : http://screenshooter.net/7103033/cvkulml

Niestety i to nie pomogło nam uzupelnić wpisów do końca
Na Tablicy wyczerpała się nam mozliwość ilości wprowadzenia znaków.

Wcześniej pisalismy bez kłopotu i nie milismy wcale wiecej na tabeli niz teraz
teraz jestesmy w stanie zapełnic ja tylko do nie całej polowy .
Enter sie zacina. Po wpisaniu 6 linijek w tabelce wraz ze spacja mamy blok.
Koniec pisania ( ciągłym znakiem zamieściłem mniej wiecej cała tabelke ,ale juz wpisując ze spacjami ledwo blisko 6 linijek - nieumiem jej z formatowac jeśli trzeba i wcześniej też nie musiałem)
Czy wyście ostatnio niezmienili liczby znaków ??
Ponieważ wszytko wczesniej było prowadzone bez kłopotu mamy podejrzenie myśleć
co to za bug ?

Prosmimy o pomoc w grze
Natanm Vd 71 ser. 1

_________________
NejmanX
Image


17 Lut 2012, o 03:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron