Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 W sprawie bana 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post W sprawie bana
czemu ban na 30 dni?za długo premke płace na 3 postaciach na 3 serwerach?
przeprosze za bluzgi i wiecej nie bede bluzgac. Kara chyba za duza. Prosze o zmniejszenie... Niech bedzie 30 dni knebla a nie bana zwłaszcza że mnie sprowokowali oni ale w screenie pewnie tego nie pokazali. Cofnij tego bana prosze bo ja za ta gre place i zbanuj mnie a kazda moja postac zapomni o premium zreszta jak wiekszosc moich kolegów .Tak chcecie zarabiac?

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


26 Lut 2012, o 21:49
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W sprawie bana
Bardzo proszę zdejmijcie obiecuje poprawę. Przesadzilam, wiem o tym. Mogę przeprosić zainteresowane osoby. Tylko zdejmijcie bana dajcie knebel na 30dni. Z góry dziekuje

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


26 Lut 2012, o 22:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: W sprawie bana
napisz na support i czekaj cierpliwie na odpowiedź, spam na forum nie pomaga twojej sprawie. temat przenoszę do właściwego działu.


26 Lut 2012, o 22:17

Podziękowali: Angelacn (27 Lut 2012, o 00:51)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W sprawie bana
pisze cierpilwie na suport ale tam nie ma opcji nowy temat.nie rób ze mnie idiotki...to chyba jakies chore żarty są,a mozxe mam kupic 5kk platy zeby mnie odblokowali?dostałam ban 30 dni za to co inni dostają knebel 24h więc nie dziw sie mojej irytacji!!!!!!!!

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


26 Lut 2012, o 22:35
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: W sprawie bana
Podaj nicka postaci i serwer na którym został nałożony ban i tak jak powiedziała Ironka napisz na www.support.taern.pl a jeśli nie wiesz jak to poproś kogoś kto potrafi wypełnić prosty formularz...

_________________
Image
Image


26 Lut 2012, o 23:51
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W sprawie bana
no patrz prostego formularza wypełnic nie moge jakbym mogła nawey z pomoca innych to bym wypelnila i wyslala ale wyobraz sobie ze nie moge.nie robila bym problemu o nic.ehh napisze pw do jakiejs kompetentej osoby tam mi powiedza co robic

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


27 Lut 2012, o 00:41
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: W sprawie bana
Powtórzę prośbę:

podaj nick zbanowanej postaci i serwer, nikt się w jasnowidza bawił nie będzie...

_________________
Image
Image


27 Lut 2012, o 00:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W sprawie bana
Angelacn s3

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


27 Lut 2012, o 00:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: W sprawie bana
Heh, myślisz że skoro kupujesz premke to masz więcej praw od innych?

[Popieram, nie wazne, czy wydajesz tysiace, czy nie wydajesz nic, obowiazuja Cie takie same zasady i kary, jak innych graczy - Mysth]

Również popieram, nikt za grę ci nie karze płacić i tym bardziej nie będzie z tego powodu żadnych ulg. -Pirek

_________________
dr 120


27 Lut 2012, o 18:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: W sprawie bana
Ja osobiście dodam, jako gracz z s3, że jeżeli kara została nałożona za teksty ze screenów (w sumie dwa widziałem), które poszkodowani umieścili na chacie globalnym, to fakt, niezbyt kulturalne to było, ale ban na 30 dni to chyba za wiele, kiedy gracze za gorsze teksty dostawali ledwie knebel 30-dniowy, chyba że zaistniały sytuacje, o których zwykły gracz, taki jak ja, wiedzieć nie może, a do których zaliczyłbym: długą listę poprzednich kar za poprzednie wykroczenia, inne screeny czy też nagromadzoną ilość zgłoszeń na gracza w podobnych do siebie sprawach. Fakt, że nie jestem od tego, by oceniać, na jaką karę gracz zasługuje, od tego jest administracja, ale uważam, że 30-dniowy ban za wulgi do trochę za wiele, kiedy gracze dostają mniej za gorsze przewinienia (ten sam typ przewinień - wulgi, bluzgi, obraza etc, etc).

Co do powodu zmniejszenia kary podanego przez poszkodowaną - wiele osób kupuje platynę, nie znaczy to, że nie mogą być ukarani lub że nie obowiązuje ich regulamin. Jeżeli przepadnie Ci premium, możesz winić tylko siebie, administracja, nawet za zbyt wysoką karę, nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ gdybyś nie złamała regulaminu, w ogóle do nałożenia kary by nie doszło. :)

_________________
Image
Image
Image


27 Lut 2012, o 23:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron