Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wyglądu 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Post S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wyglądu
Serwer: S4
Nazwa postaci: Morfeuss
Czas: 17:35
Opis:
Witam,

zakupiłem u kowala łuk, zmieniłem jego barwę na zieloną po czym chciałem przeniść jego wygląd na piroklast. Przeniesienie wyglądu się udało ale zniknęła wcześniejsza barwa (powróciła standardowa itemu od kowala).

Jednym słowem jesli chcemy przenisc wygląd itemu i zmienic jego brawę to najpierw trzeba przenisc wyglad a potem kolorować. Nigdzie takiego ostrzezenia nie ma i niektórzy podobnie jak ja mogą stracić pigmenty.

Proszę jednocześnie o zwrot 20 platyn za pigment.


oto piro po zmianie, powinno byc takie ale zmienione na zielone:
Image

_________________
Mój kanał YouTube


Ostatnio edytowany przez DarkDemon, 29 Sty 2012, o 13:51, edytowano w sumie 1 raz



28 Sty 2012, o 18:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
a nie uważasz że gdyby po zmianie wyglądu przedmiotu kolor pozostawał jak przed zmianą, to byłoby to... hmm... nielogiczne? przecież kolor jest elementem wyglądu.

przykro wtopić niemałą ilość platyny, ale wystarczyło pomyśleć.


28 Sty 2012, o 23:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
to ja Ciebie nie rozumiem, czy Ty nieuważnie czytasz?

biorę do ręki piro i chce zeby było takie samo jak łuk którego przed chwilą ubarwiłem. Co w tym nielogicznego? Nielogiczne jest to, że piro przejęło wygląd, ale koloru nie.

_________________
Mój kanał YouTube


28 Sty 2012, o 23:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
ups... przepraszam, rzeczywiście źle zrozumiałam. za szybko czytałam czy coś;/

ja pewnie i tak malowałabym po zmianie wyglądu, ale masz rację, że to nie powinno tak działać.

odwołuję to co nasmarowałam;p


29 Sty 2012, o 02:35
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2011, o 22:36
Posty: 182
Miejscowość: Bochum
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
No rzeczywiście można by zrobić jakieś info o tym że jak zmienię kolor sprzętu a potem zmienię wygląd sprzęt odzyska stary kolor. Ale z drugiej strony nie rozumie dlaczego żądasz zwrot platyny jeśli Ty to zrobiłeś a nie ktoś inny np. Witaj na globalnym czacie. Postaraj się, aby w Dumie Taernu pozostała pozytywna atmosfera o wybornym klimacie. Tylko Ty odpowiadasz za to, co napiszesz.
Lista komend: /info
, czyli za to co zrobiłeś ze swoim eq odpowiadasz tylko Ty, a jeżeli już była by potrzeba to polecam Support który znajdziesz tutaj: http://support.taern.pl/

_________________
S3 Ofikos 93 łuk ciągle rośnie ^^
Image

Taern to gra PVP, nie płacz gdy padniesz tylko powstań i graj dalej
Falanga
TOP 17 Gildia na S3


29 Sty 2012, o 02:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
Podtrzymuję swoją prośbę. Rozumiem, że jest to interes ale jeżeli z winy supportu (nie było informacji, że przedmiot odzyska barwę) tracę platynę to mój wniosek jest moim zdaniem jak najbardziej na miejscu. Oczywiście wypełnię formularz.

Nie żądam nagrody za odkrycie tego błędu - tak, bo brak informacji jest błędem, chcę tylko odzyskać 20 sztuk platyny, którą straciłem odkrywając ten błąd.

Ofikos, jeśli nie jesteś kompetentny do zwrotu platyny nie zabieraj proszę zdania na temat jej zwrotu. Wklejając wycinek komunikatu przeczytaj go dokładnie. Dziękuję.

Pozdrawiam,
DD

_________________
Mój kanał YouTube


29 Sty 2012, o 12:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
niestety ale ta opcja w grze jest tylko po to aby wyłudzić platynę(czytaj złotówki) , po zmianie koloru itemu nie widać go w trybie zwiedzania mapy gdyż z tego co się dowiedziałem większa paleta barw jest u kowala a mniejsza na mapie w grze :/ więc jeśli człowiek chce skorzystać z nowej opcji musi kilka razy zmieniać kolor przedmiotu i po każdej zmianie sprawdzać czy akurat trafił w odpowiedni odcień :/ jak dla mnie to są jakieś jaja :/ jeden zmieni kolor za 20 platyny inny wyda 100 i dalej będzie miał standardowy kolor :/

nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest ewidentny przekręt pasujący do tego paragrafu

"Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. "


29 Sty 2012, o 13:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
LhpTHC dawno się tak nie uśmiałem :D opcja zmiany koloru jest dobrowolna. więc nikt nie " doprowadza innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd", gdyż robisz to na własną odpowiedzialność. Do tego ograniczenia sprzętowe (gama barw na mapie, detale preferowane przez gracza, czy liczba kolorów wyświetlanych przez Twój monitor) są niestety niezależne od Twórców gry (za wyjątkiem 1. Jednak ekran walki oferuje już większą gamę kolorów), więc nie możesz tego podciągnąć pod żaden paragraf.

Do tego zmiana barw jest wprowadzona na życzenie graczy. Z czasem pewnie będzie dopracowana.

Co do błędu opisanego w 1 poście, podejrzewam, że jest oryginalny skin przypisany do przedmiotu i edycja poprzez zmianę koloru niestety nie edytuje samej "istoty" przedmiotu.
Na zwrot platyny pewnie możesz liczyć, tylko musisz poczekać na kogoś, kto może Ci ją dodać.


29 Sty 2012, o 16:35
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2011, o 22:36
Posty: 182
Miejscowość: Bochum
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
LhpTHC napisał(a):
"Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. "


po pierwsze to jest gra a nie życie realne, także nie pisz tu na forum paragrafów bo w takim bądź razie każdemu gdy nie będzie coś pasowało to będzie wstawiał tu paragrafy -.-.

_________________
S3 Ofikos 93 łuk ciągle rośnie ^^
Image

Taern to gra PVP, nie płacz gdy padniesz tylko powstań i graj dalej
Falanga
TOP 17 Gildia na S3


29 Sty 2012, o 17:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
3siu napisał(a):

Co do błędu opisanego w 1 poście, podejrzewam, że jest oryginalny skin przypisany do przedmiotu i edycja poprzez zmianę koloru niestety nie edytuje samej "istoty" przedmiotu.
Na zwrot platyny pewnie możesz liczyć, tylko musisz poczekać na kogoś, kto może Ci ją dodać.


Czyli twierdzisz, że utrata platyny spowodowana błędem gry lub niedoinformowaniem przez support graczy nie kwalifikuje do zwrotu utraconego wkładu?

Gdyby nie było informacji, że przy zmianie wyglądu przedmiotu ten po prawej ulega zniszczeniu też byś przy tym obstawał? Przecież sam byś go zniszczył, a to, że nie podali takiej informacji to Twoja wina, prawda?

_________________
Mój kanał YouTube


29 Sty 2012, o 21:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 293 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron