Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Kilka sugesti 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 10:17
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Kilka sugesti
...a zarazem pytań.


Wymiana

Czy jest możliwość wymiany poprzez wysłanie komuś złota lub rzeczy pośrednio?
(domniemam że taką formą będzie targ, póki co zamknięty), ale nie chodzi mi o samo sprzedawanie, a ofiarowanie takiej rzeczy(ew. złota) - znajomemu/znajomej.
i tutaj się rodzi pewien pomysł na kuriera, który za drobna opłatą dostarczyłby od nas cenną przesyłkę niezależnie na jakim serwerze gramy.


Party

Przydałaby się możliwość akceptacji/odrzucenia zaproszenia (chociaż tutaj, raczej wbicia się) do party.

Rejestracja

Szybka i bezproblemowa. Duży plus gry. Prosiłbym tylko jeszcze o jakieś powiadomienie w grze, że trzeba je dodatkowo potwierdzić na "emailu" w ciągu siedmiu dni. Osobiście sam zaglądam tam rzadko (po czwartym dniu gry tutaj), a i pewnie nie jestem jedyną osobą która tak robi. Szkoda, żeby ktoś o tym dowiedział się po fakcie ; )

To na razie tyle z mojej strony. Pozdrawiam.
Mam nadzieje, że nie powieliłem jakiegoś tematu. Jeśli tak, to z góry przepraszam.


28 Gru 2010, o 11:01
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Kilka sugesti
Rejestracja
Brak informacji o tym, że rejestrację trzeba potwierdzić ze skrzynki pocztowej, jak najbardziej do poprawy.

Wymiana
I gracz na pierwszym poziomie ma najlepszy sprzęt na serwerze, bomba.
Daj spokój. :)

Party
Jest możliwość zablokowania party - nikt do ciebie nie dołączy dopóki nie odblokujesz z powrotem. Odpowiedni przycisk znajduje się w oknie drużyny. Zaproszenia są wręcz upierdliwe. A tutaj masz jasność - przyjmujesz do party albo nie.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


28 Gru 2010, o 11:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 10:17
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Kilka sugesti
Nijak mi ten temat nie pasuje do pomocy ale niech i tak będzie.

EsAmo napisał(a):
Rejestracja

Wymiana
I gracz na pierwszym poziomie ma najlepszy sprzęt na serwerze, bomba.
Daj spokój. :)


Najlepsze itemy nie są przypisane do postaci?! Chodzi mi o zwykła wymianę a taka jest dozwolona, więc w takim wypadku postać może mieć najlepszy sprzęt na serwerze na" pierwszym" poziomie.
Dodam, iż chodziło mi głownie o złota. Też cie pozdrawiam bombą :)
Jeśli w czymś się mylę to poproszę to poprawić. Zaznaczam, że jestem nowym graczem i pisze tylko to co mi brakuje, a nie moglem znaleźć.

Party
Jest możliwość zablokowania party - nikt do ciebie nie dołączy dopóki nie odblokujesz z powrotem. Odpowiedni przycisk znajduje się w oknie drużyny. Zaproszenia są wręcz upierdliwe. A tutaj masz jasność - przyjmujesz do party albo nie.[/quote]

Nie wiedziałem o nim. Ok to ułatwi trochę sprawę. Zaraz sprawdzę i dzięki.


28 Gru 2010, o 12:01
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Kilka sugesti
Satyr najlepsze itemy są ze starej epoki (jest ich naprawde bardzo bardzo mało) ale nie dość że są nie przypisane to mają mniejsze wymagania :) A jeszcze są ultra rodzynki dające dziwne bonusy :)


28 Gru 2010, o 23:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 23:56
Posty: 410
Miejscowość: Muszyna
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Kilka sugesti
ostatnio widzialem fajne spodnie ze starej epoki bodaj u Irra:) naprawde mnie zachwycily:)

_________________
Image


29 Gru 2010, o 05:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 290 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron