Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Poważna sprawa 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 10:26
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Poważna sprawa
Serwer: S2
Nazwa postaci: xwitcherx
Czas: 18.02.2012
Opis:
Witam chciałem bardzo a to bardzo przeprosic pana Nazgulla za tą wiadomość i post w którym o nim pisałem tak brzydkie rzeczy ja tego naprawde niechciałem poprostu działałem pod wpływem emocji.Chciałem się dowiedzieć czy przeprosiny zostaną przyjęte od pana Nazgulla i czy wzamian za tego dożywotniego bana na adres IP to czy niemógłbym dostać np. knebla np. na rok bardzo bym prosił taern to jest moja "ojczyzna" błagam was i pozdrawiam zbanowany na forum "Chrisolek"


Nazgull prosze Cie dojdźmy do porozumienia błagam na kolanach!
Dajcie mi knebel na rok na 2 lata a nie ban na adres IP rozumiem że jakbym komuś ukradł np. 1kk złota to wtedy mi możecie dać bana na adres IP a nie za pare wulgarnych słów które napisał do ciebie mój brat pozatym ja za mojego brata cie przeprosiłem i za te wczorajsze słowa to też cie przepraszam prosze odbanujcie mi adres IP i dajcie mi knebla na ile tam chcecie prosze na kolanach


18 Mar 2012, o 10:33
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Poważna sprawa
Witaj,

Odnośnie odwołań najbardziej polecam drogę supportu : http://www.support.taern.pl . Jest to obecnie jedyny uznany sposób na wszelkiego typu odwołania oraz zgłoszenia łamania regulaminu.

Odnośnie twojej prywatnej konwersacji z Panem Nazgullem nie wiem za dużo, wiem jednak ,że we wszelkich braci /siostry /kuzyna/sąsiada już dawno przestano wierzyć. W związku z tym całą odpowiedzialność ponosisz tylko ty za słowa, które popłynęły (albo ponosicie ją wspólnie jako , że jesteście braćmi).

O twojej sprawie wie już również administracja, więc jak napiszesz prośbę o złagodzenie kary do suportu to możesz liczyć , że uzyskasz obiektywną odpowiedz :) Nie liczył bym jednak na to , że Nazgull spojrzy na ciebie łaskawym okiem.

Temat zamykam, i proszę cię o napisanie do supportu (w zgłoszeniu możesz użyć linku z forum aby nie musieć pisać dwa razy tych samych słów). Proszę jednocześnie o nie spamowanie na forum w związku z otrzymaną karą ponieważ wtedy będziesz działał tylko na swoją niekorzyść. (piszę z doświadczenia obserwując inne tego typu przypadki).

Ps jeżeli GM zdecyduje , że chce odpowiedzieć tobie tutaj to odblokuje temat.

Pozdrawiam,
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


18 Mar 2012, o 12:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 237 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron