Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 kradzież konta 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Kwi 2012, o 19:56
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post kradzież konta
Serwer: S2
Nazwa postaci: nadchlor
Czas: z miesiąc temu jak nie dwa
Opis:
ktoś mi zawinął konto i bezczelnie zmienił pasy. ale nie o to w sumie chodzi. zostałem dość dziwnie potraktowany przez obsługę a mianowicie: wysłałem zgłoszenie na support - a jakże - coś tam mętnie mi odpisano i od znajomych z guild dowiedziałem się że konto zostało zablokowane. cierpliwie czekam ci ja kilka tygodni a tu ni a gruchy ni z pietruchy dostaję zawiadomienie że ze względu na brak jakiejś tam aktywności bóg wie gdzie wątek został zamknięty. pytałem wielu graczy - nikt nie ma pojęcia o jaką aktywność chodzi. poza tym z logiki raczej wynika że to raczej powinna być wymagana aktywność obsługi gry w takim przypadku. mam 45 wiosen na karku i kombinacje netowe są dla mnie raczej ciałem obcym. liczyłem na jakiekolwiek zainteresowanie ale odnoszę wrażenie że ktoś tu po prostu się delikatnie mówiąc obija. rzeźbienie ryca do 50 lvl wymaga czasu i cierpliwości a strata nie napawa optymizmem. może w końcu ktoś ruszy szacowne 4 litery i zainteresuje się tematem bo mnie już z deczka szlag trafia :evil:

[zmieniłam serwer na 2, bo to tam zgłaszałeś na supporcie - Mysth]


8 Kwi 2012, o 20:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: kradzież konta
To nie jest tak, że ty dajesz zgłoszenie, siadasz i popijasz herbatkę. W zgłoszeniu GM o coś Cię poprosił i nie uzyskał żadnej odpowiedzi, więc ze względu na brak Twojej aktywności w zgłoszeniu zostało ono zamknięte.

Poza tym skoro konto zostało zablokowane, to podjęto takie kroki, jakie się podjąć powinno, bo wykraść konto da się w dwóch przypadkach:
1. Nieupilnowanie jego bezpieczeństwa przez użytkownika - w takim przypadku konto jest banowane i nie jest nikomu zwracane.
2. Włamując się do bazy danych serwera - póki co takowego nie było.

PS ja znam Twoją sprawę powierzchownie (zajmuję się serwerem 1). By uzyskać więcej informacji będziesz musiał poczekać na odpowiedź któregoś z GMów z serwera 2 (jak nie możesz się doczekać wpisz na czacie mobilnym komendę /ekipa i jak będzie ktoś dostępny, to podeślij mu link do tego tematu z forum).


8 Kwi 2012, o 22:38

Podziękowali: nadchlor (11 Kwi 2012, o 12:55)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Kwi 2012, o 19:56
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież konta
dzięki serdeczne za zainteresowanie bo już traciłem nadzieję. yuuuupiiiiii!!! :P może to was zdziwi ale jako chrześcijanin(nie katol -Boże uchowaj) modlę się za was kochani :D . niech was wspomaga w podjęciu słusznej decyzji.
P.S nazgull już mi odpisał z supportu :P . czekam z niecierpliwością. pozdrawiam


12 Kwi 2012, o 05:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Kwi 2012, o 19:56
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież konta
dostałem fajną odpowiedź ale zastanawia mnie jedno sformułowanie. cytuję: Po rozmowie z Drygiem odzyskasz swoje konto. niby jak ta rozmowa ma wyglądać? na grze online? korespondencyjenie? na forum? czy jak? dajcie jakąś wskazówkę bo to ciut niejasne :o


12 Kwi 2012, o 22:51
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 17:11
Posty: 36
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: kradzież konta
Może któryś GM po rozmowie z Drygiem stwierdził że oddadzą Ci konto :)


12 Kwi 2012, o 23:59
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: kradzież konta
Ech... widze że trzeba pisać DUŻYMI LITERAMI...
Zrób wreszcie to o co prosiłem na supporcie zamiast zastanawiać się nad tym co akurat jest najmniej istotne...
Temat zamykam jak chcesz się pozastanawiać nad każdym słowem które czytasz to w samotności...

_________________
Image
Image


13 Kwi 2012, o 00:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron