Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Bugi w zadaniu "Krzyk w górach" 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Gru 2010, o 12:41
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Bugi w zadaniu "Krzyk w górach"
Cytuj:
Witam:)

Data: 3.01.2011
Opis: Dzisiaj późnym wieczorkiem (wyprawa odbyła się koło 22) wspólnie ze znajomymi poszedłem na zadanie krzyk w górach i okazało się że zadanie posiada bugi i niedociągnięcia ponieważ zadanie można robić w parę sposobów i okazało się niektóre są zbugowane. Najpierw zapytałem na ogólnym o pomoc GM lub GT i po chwili odezwał się WhiteWilk i powiedział, żebym się odezwał do Plox. Pierwszy bug był taki, że mieliśmy inste na tym zdaniu i była pod nickiem KGB. Oczywiście Grombler został zabity ale po zabiciu go zapomnieliśmy "porozmawiać ze zwłokami" po chwili się KGB odłączył od nas i jakimś cudem wykonał to zadanie sam gdy zaś my próbowaliśmy porozmawiać z każdym i nic się nie dało zrobić (nawet wrócić do jaskini Gromblera). Zapytałem grzecznie Plox'a czy mógłby mi cofnąć zadanie do momentu gdzie jeszcze raz się idzie na wyprawę i wszystko było pięknie aż do momentu gdzie znowu się wybierało opcje jaką metodą chce się działać (pomoc czyli dołączyć czy też wybrać opcje samemu że się poradzi) wybrałem ponownie tą sama ale jednak po "rozmowie ze zwłokami" trzeba było ubić resztę konwoju. Zaczęliśmy szukać Henryka ale go nie było.. więc stwierdziliśmy że może trzeba się wrócić na początek ale też nie było i oczywiście następny bug bo nie można wrócić na tamto miejsce konwoju także.. Zapytałem Plox'a czy jest możliwość "ominięcia" tego zadania lub też prośba "o zaliczenie" tego zbugowanego zadania. Dlatego pisze tego tutaj posta z taka o to prośba o zaliczenie mi tego zbugowanego zadania bo już i tak nie mogę tam z tym nic zrobić =(

w drużynie uczestniczyli poza mną też:
Chrustas(zaliczone ma), DoktorKeto(zaliczone ma), KGB(zaliczone ma), Plox(jako asystent pomocnik w naprawieniu tego)

Dziękuje i czekam na pozytywne rozpatrzenie problemu.


___________________________________________________________________________________________

Problem rozwiązany za 4 razem zaskoczył quest gdy poszedłem z Snajpol. Coś musiało się zawiesić ze nie chciał ze mną rozmawiać ani pokazać się mimo, że insta była moja o,O. Dziękuje i pozdrawiam =)


Ostatnio edytowany przez Xaroth, 4 Sty 2011, o 16:12, edytowano w sumie 1 raz



4 Sty 2011, o 00:45
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Bugi w zadaniu "Krzyk w górach"
Xaroth - problem tkwi w tym, który Ty miałeś etap, kiedy KGB miał etap "ubij gromblera". Potrafisz sobie przypomnieć? Henryka mogło nie być, bo mieliście odpaloną instę w jaskini. Powinien być wtedy natomiast widoczny Pietrek, który jako normalny QM przenosi do jaskini.

Pozwolę sobie przypomnieć pewną zasadę opisywania błędów w questach, dzięki której wszystkim będzie żyło się lepiej :P.

Tytuł: nazwa questa/nazwa etapu

Opis: nazwy lokacji w których pojawił się problem, imiona npców, rodzaj problemu, i PRZEBIEG QUESTA (wybory, wcześniejsze, poprzedzające problem dialogi). Jak najwięcej konkretnych szczegółów pozwalających nam odnaleźć problem. Np.: "Quest Przeszłość wiedźmy, etap Obudź Sigiusa na stałe. Byłem na statku, mam Zwój Klaudiusa, porozmawiałem z Darko i mam żywą dziewicę. W etapie jest napisane, że mam wszystko, a Sigius dalej ze mną nie gada i nie mam żadnego wyboru dialogu".


4 Sty 2011, o 15:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 275 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron