Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Epik z Babadka bez prestiżu 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Epik z Babadka bez prestiżu
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Chciałem się zapytać jak to jest możliwe, że:
1 - epik spadł z Babadka,
2 - nie ma za niego prestiżu,
3 - pojawił się na handlu z postaci GM'a, która nie jest normalna do grania, a podrasowana, więc nie powinna mieć wpływu na grę innych graczy.

http://scr.hu/screenshooter/4892125/oygexiw

http://scr.hu/screenshooter/4892125/elxfjnl

http://screenshooter.net/2213319/24_04_2012__19_23_46

http://screenshooter.net/2213319/24_04_2012__19_23_33

http://screenshooter.net/2213319/24_04_2012__19_44_50

Chodzi o gildie Kneblem i Banem. Dropnał Allenor'a Drunkmaster, który tam jest, a prestiżu nie ma - powinno być 24? Doszły mnie teraz słuchy, że prestiż za epika zależy od honoru? :O A za wszystkie inne rary od ich poziomu i prestiżu w gildii.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


24 Kwi 2012, o 19:50
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Epik z Babadka bez prestiżu
Mi to wygląda na duży fake.
Chociaż jeśli to prawda a postać DrunkMaster to "mutant" to epik powinien zostać usunięty z serwera a sprawa z babadekiem wyjaśniona.


24 Kwi 2012, o 20:38
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Epik z Babadka bez prestiżu
Poprosilam admina o sprawdzenie tego i sama tez to sprawdzilam:
-Epik nie zostal wydropiony z babadka, w zasadzie w ogole nie zostal wydropiony, tylko dodany kodem.
-Nie zostal przekazany poprzez handel, ani zadnymi innymi sposobami innej postaci.
-Zostal z postaci skasowany.


24 Kwi 2012, o 23:12

Podziękowali: Szymdaro (25 Kwi 2012, o 07:56)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Epik z Babadka bez prestiżu
Proszę zatem aby więcej administracja nie wrabiała ludzi, okłamywała, oszukiwała ich dając takie screeny, co jest karygodnym zachowaniem i na pewno GM nie powinien w ten sposób postępować, tym bardziej, że takie ogłoszenia na handlowym pociągają za sobą pewne konsekwencje, m.in. sprzedawanie na szybko rarów czy platyny (sam sprzedawałem) po zaniżonych kosztach aby uzbierać kwotę, rzekomo licytowanego epika. Takie zabawy GM'a wprowadzają ludzi w błąd, wiele osób ograniczyło się do bicia tylko Babadka licząc na epika, co jest niemożliwe.

Szkoda tylko, że zrobiłem reloga i nie wkleiłem jeszcze mojej rozmowy z Oblivionem, gdzie pisał o licytacji, o aktualnej cenie, o tym, że sam już zgłosił błąd wypadania epików z Babadka (chyba zapomniał o prestiżu, o ile to też błąd)

M.in. z tego powodu założyłem ten temat, po prostu nie wierząc w to, że wiecznie stojący pod koldami GM nagle zaczął chodzić na wieżę, spadł epik, dodatkowo z bossa, z którego nie powinien i bez prestiżu. Ciekaw jestem co by było, gdybym faktycznie zaproponował powiedzmy te 60kk - dowiedziałbym się, że trud, aby zdobyć kasę, np: przez zakup platyny za realne pieniądze i sprzedanie jej za złoto w grze, poszedł na marne, bo sobie ktoś zrobił żarcik?! Czy może GM poszedłby krok dalej i sprzedał komuś stworzonego epika?

I ufaj tutaj administracji ... Oby takich wpadek więcej nie było, nie wiem czy zostaną wyciągnięte z tego jakieś konsekwencje.

Można powiedzieć, że Pirek się nie pomyliłeś, ładny fake :) Możecie pogratulować koledze z ekipy talentu.
Dziękuję za wyjaśnienie. Temat można zamknąć.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


25 Kwi 2012, o 01:18
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Epik z Babadka bez prestiżu
A tam przesadzasz, trzeba sie umiec bawic, bo to wkońcu gra. 95 % osób co to zobaczyło wiedziało ze to fake :D, i gratulowali mi talentu wytnij wklej :D

To że sprzedawałem, nie oznaczało że zostanie sprzedany dla gracza :P, moja postac nigdy nie handlowała z graczami, chyba że był błąd w handlu, to wystepowało wczesniej dosyc czesto. I do tej pory nie ma handlu pomiedzy moja postacia ani zadna inna (moje inne postacie na s3 są specjalnie zrobione na innym koncie by nie było możliwosci ze biore sobie cos z depo), i wszystkie przedmioty które mam na tej postaci są naprawiane by przypisac je do tej postaci, własne w celu zablokowania mi handlu.

Kolejne, czemu nie było narzekan, na inne zabawy np wydoic krowe Romana, albo odśniezenie zimowej :D, dzieki temu przynajmniej na serwerze nie wieje nuda.

Zbierałbys kase owszem o ile bys wygrał licytacje, a nie była podana gotowa kwota.

I ufac trzeba administracji, tego typu zabawy pokazuja że potrafimy sie bawic oraz nie podchodzimy do gry jak do zycia, tylko na luzie ;], a wszystkie ważne sprawy, np gdyby epiki z babadka leciały, by nie były ogłaszane dla całego serwera, tylko wpierw do administratora, w celu by wyeliminowac ten bład, lub potwierdzenia że tak leci, po czym by było info na forum oraz aktualizacja na wiki.

No i oczywiscie, to ze se jaja robie nie oznacza ze niepodchodze do mojej funkcji poważnie :) . Ponieważ każdy bład który jest mi zgłaszany czy to zarty (wielokrotnie próbowano mnie sciagnac na czerwone by zmierzyc sie z pumpem :D, twierdzac że maja jakis bład, i tutaj powinny wtedy leciec kary za wprowadzanie w bład ) czy nie jest sprawdzany wszystkimi możliwymi środkami jakie posiada GM


I obiecuje poprawe :D wiecej w godzinach pracy nie bede pic (za duzo) :D

I zamykam na prośbe, jakby autor chciał cos dodac, prosze pisać otworze.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


25 Kwi 2012, o 05:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 290 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron