Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Błąd leczenia 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 11:21
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd leczenia
Serwer: S1
Nazwa postaci: koliberIII
Czas: 05.08 19.30
Opis:
Podczas leczenia wyskakuje ze całkowity czas to 12h za zabrałem peta podczas leczenia ,
Załącznik:
Przechwytywanie.JPG
podleczylem poza klatą i jest ok ale czas jest podawany niewłaściwie


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


8 Maj 2012, o 19:33
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd leczenia
A na kompie masz ustawiony prawidlowy czas? zgodny z czasem polskim?


8 Maj 2012, o 21:54
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 11:21
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd leczenia
Nie gram na chińskim kompie jestem informatycznym idiotą , czas kompa nie ma tu nic do rzeczy gdyby miał ,wszystkie czasowe zadania by miały zmienione czasy a nie tylko jedno leczenie . Oczekiwanie na wykonanie następnego zadania np miśki by się zmieniło a nie tylko to jedno błąd leży po stronie aplikacji umieszczonej na waszym serwie o wielki mistrzu gry . Załączam następny zrzut teraz leczy się jak widać tylko zabrać go nie mogę.

PS. Powinna istnieć opcja odbierania kufli piwa za idiotyczne wytłumaczenia na takim poziomie jak mistrz gry.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


9 Maj 2012, o 00:42
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd leczenia
koliberIII napisał(a):
Nie gram na chińskim kompie jestem informatycznym idiotą , czas kompa nie ma tu nic do rzeczy gdyby miał ,wszystkie czasowe zadania by miały zmienione czasy a nie tylko jedno leczenie . Oczekiwanie na wykonanie następnego zadania np miśki by się zmieniło a nie tylko to jedno błąd leży po stronie aplikacji umieszczonej na waszym serwie o wielki mistrzu gry . Załączam następny zrzut teraz leczy się jak widać tylko zabrać go nie mogę.

PS. Powinna istnieć opcja odbierania kufli piwa za idiotyczne wytłumaczenia na takim poziomie jak mistrz gry.


W związku z zaznaczonym na zielono fragmentem poproszę cały zrzut ekranu z widocznym czasem i datą. Wiesz tak dla pewności że wytłumaczenie jest naprawdę idiotyczne.

_________________
Image
Image


9 Maj 2012, o 00:46
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd leczenia
A czemu ten atak na mnie? ja zadalam tylo pytanie :( Skad ja mialam wiedziec to wszystko, co napisales w drugim poscie? :(


9 Maj 2012, o 00:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 11:21
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd leczenia
No to proszę następny obrazek całego ekranu nie dam bo przekazuje info o innych graczach czego zgodnie z prawem mi nie wolno robić


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


9 Maj 2012, o 00:55
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd leczenia
Ech to stary ss prawda czy sprzed chwili? Sprecyzuję może: poproszę ss jak najbardziej AKTUALNEGO.

_________________
Image
Image


9 Maj 2012, o 00:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 156 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron