Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 dziwnie zwieszona walka 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post dziwnie zwieszona walka
Serwer: S3
Nazwa postaci: myszo
Czas: przed chwilą - tuż po 20:00 09.05.2012
Opis:
pierwszy raz spotkałam się z czymś takim... zaatakowałam dwóch bandytów w alarilu, ustawiłam taktykę (pięć ataków potężnym uderzeniem); postać podbiegła do zaznaczonego bandyty, wykonała trzy ataki po czym walka na chwilę się ścięła. mój rycerz oberwał trochę, wrócił na miejsce, dostał od drugiego bandyty, po czym podbiegł do niego i wykonał dwa zaległe ataki.

po tej rundzie, mimo normalnie ustawionej taktyki i rozdanych w ataki pa, postać nie atakowała w ogóle, stała w miejscu. nie działało potężne uderzenie ani rzut kamieniem, ani ustawiane z taktyk ani ręcznie. innych ataków nie sprawdziłam;/ trans wszedł, ucieczka nie. moby przez cały czas (chyba 11 rund) atakowały normalnie (na szczęście dość niemrawo;p). po relogu stałam obok jednego bandyty z połową hp, chociaż żaden nie padł i cały czas obrywałam od dwóch.


edit 21:45 - przed momentem zdarzyło mi się to znowu, na tej samej postaci i takiej samej grupce mobów. tym razem przetestowałam wszystkie ataki łącznie ze zwykłym, żaden nie działał, zmiana broni też nie pomogła. po relogu podobnie - został jeden bandyta z częścią hp (ja za to o dziwo miałam więcej niż przed relogiem).


9 Maj 2012, o 20:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: dziwnie zwieszona walka
Probowalas reloga z czyszczeniem pamieci podrecznej i plikow cookies?


9 Maj 2012, o 23:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: dziwnie zwieszona walka
relogać musiałam;p nie przyszło mi do głowy że to się powtórzy i nie czyściłam nic (godzinę ekspienia było oki); poczyszczę i dam znać czy znowu się tak przytrafi - ale to jutro już.


9 Maj 2012, o 23:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron