Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Ukaz 1RAZ!! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Ukaz 1RAZ!!
nie wiem czy było a mnie troszke wkurza gdy w grupce kilku mobkow ukazuje kilka razy jednego i po ukazaniu na przyklad za 1 razem dalej wrzucam ukaz na następnego moba traca duzo many . Dlaczego tak sie dzieje??!! przeciez ukaz nie isnieje sam bez 3 pozostalych urokow i bez sensownie przechopdzi sam na kolejne

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


23 Lip 2012, o 18:54
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Ukaz 1RAZ!!
poniewaz postac wykonuje wszystkie ataki ktore sa ustawione, nawet jesli koncza sie one niepowodzeniem (brak kondy, many, wymaganych debufow/bufow. nie jest to bezsens po prostu tak dziala gra.



Cell.


23 Lip 2012, o 19:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Ukaz 1RAZ!!
tak ze ukaz to pusty debuff bez zadnego efektu pozostale ustawione cos dzialaja
i niechodzi i o brak many czy kondy tylko o bez sensowne jej tracenie
]

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


23 Lip 2012, o 19:31
Profil
Post Re: Ukaz 1RAZ!!
U druida jest też problem - podaje przykład:
Wbijam jednemu mobowi korzenie i wiem że nie dednie nawet po 3 turach - nadal żyje
W kolejnej rundzie wbijam na drugiego i deda, potem gra wybiera tego który juz je ma i moge stracić 1-4 korzeni bo nie zabije wroga i juz nie przeskoczy(to jest fak) też trace mane i nie płacze bo wiem że tak gra działa i się do tego można przyzwyczaić :mrgreen:


23 Lip 2012, o 20:03
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Ukaz 1RAZ!!
Cóż, takie rzeczy są wkurzające, a do tego nielogiczne, ale raczej niewielka szansa, że zostaną zmienione, a jeśli już, to po dłuuugim czasie, ponieważ jest bardzo dużo ważniejszych. Choć byłoby miło widzieć zmianę, to nie jest ona konieczna.


23 Lip 2012, o 21:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ukaz 1RAZ!!
Dzieje sie tak, poniewaz ukazanie mozesz jak najbardziej uzyc nawet, gdy mob nie ma na sobie pozostalych trzech wymaganych debuffow, po prostu wtedy nie ma szans, zeby ukazanie weszlo.

To, ze wykorzystujesz wczesniej niewykorzystane atraki na pozostalych przy zyciu mobach jest normalne dla kazdej umiejetnosci.

Jesli chcialbys/chcialabys, aby ukazanie nie bylo rzucane, gdy dany mob nie spelnia wymagan, by je otrzymac, to niestety tak sie raczej nie stanie, dlatego musisz sie liczyc, ze zawsze wykorzystywane beda wszystkie ataki, jakie ustawisz, bez wzgledu na to, czy Ci sie to podoba, czy nie.

Zamiast tego polecam inne rozwiazanie. Po prostu pierw wsadz wymagane 3 debuffy wszystkim mobom, ktore chcialbys/chcialabys ukazac, a dopiero potem ustaw ukazanie.

PS przenosze temat, bo w tym zadnej propozycji nie widze.


23 Lip 2012, o 22:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron