Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Błąd podczas logowania.[O] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Sty 2012, o 22:19
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd podczas logowania.[O]
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Witam.

Od paru dni mam problem z flash-em.
Mianowicie... są dni że nie mam problemu z zalogowaniem się, jednak niestety częściej zdarzają się te gorsze..tzn. pojawia się komunikat "straciłeś połączenie coś blokuje...."
Czyszczenie cahe, i historii nic nie daje, jedyne co to reinstalacja Flasha. Nudzi mnie juz co dzienne usuwanie i na nowo instalowanie flasha zwłaszcza że mam internet mobilny z ograniczoną ilością danych do pobrania, wiem to mało "waży" ale jest to denerwujące.
Flasha oczywiście pobieram z głównej strony. Na chwilę obecną mam wersję :You have version 11,3,300,268 installed i znowu mam ten sam problem.

Czy może mi ktoś mądry poradzić co mam zrobić, by gra sprawiała mi frajdę od samego początku aż do końca.?

Ps. Dziękuję i pozdrawiam :

S1-Sjaniel
S4-Dramaturg

_________________
S1-sjaniel
S4-Dramaturg


18 Sie 2012, o 21:45
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Błąd podczas logowania.
Sprawdz instalujac przegladarke Chrome, ma wbudowanego flasha troszke innej wersjii, i wpływu zewnetrzny flash nie ma na nia.

Sciagnij odrazu sobie programi Ccleaner, który ma możliwośc czyszczenia danych flasha co czasami pomaga bez jego reinstalacjii.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


19 Sie 2012, o 11:52

Podziękowali: sjaniel (20 Sie 2012, o 15:16)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Błąd podczas logowania.
1. Kodek zgłoszeń. Zarówno dla Pana Zgłaszającego jak i Pomagającego. viewtopic.php?f=66&t=21528

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


19 Sie 2012, o 23:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 239 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron