Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Co się dzieje z petem na 51 levelu?[ADD] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2011, o 10:45
Posty: 9
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Co się dzieje z petem na 51 levelu?[ADD]
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
ostatnio zauważyłam taki myk,pet ma ustawione na 51 lev. 295HP do ucieczki. w walce obrażenia dla peta schodzą poniżej tej wartości zwierzak nie ucieka mało tego przyjmuje dalsze cięgi na siebie. Ale najgorsze jest to że dziś jak padłam na niedźwiedziach, misio miał tylko 65HP. mój zwierzak padł pomimo że miał 95% HP. Natomiast parę dni temu na Gregoriusu, kiedy padłam i zwierzak pozostał w walce w momencie mojego odpoczynku był w walce i walczył, ale kiedy skończyłam odpoczynek pet padł. Nie wiem czy to błąd czy zamierzone działanie aby wyciągnąć kasę od graczy. Dla mnie to jest błąd ale ciekawe czy ktoś z was miewa podobną sytuacje? Ponieważ mnie to już irytuje wkładanie kasy w grę, którą za przywileje trzeba płacić złotówkami.


24 Wrz 2012, o 23:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Co się dzieje z petem na 51 levelu?
Nie do końca zrozumiałem jaki jest błąd? To, że pet ginie po Twojej ucieczce?
Czy to, że nie ucieka poniżej ustawionego poziomu hp?

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


25 Wrz 2012, o 01:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2011, o 10:45
Posty: 9
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Co się dzieje z petem na 51 levelu?[ADD]
Po mojej ucieczce bądź śmierci, jest w walce i nie ginie do momentu kiedy jest włączony odpoczynek. Nawet zauważyłam że wskaźniki podczas odpoczynku wyrównują się do 100%. Ale w momencie kiedy wyłączam odpo. pet ginie jakby był na końcówce życia. Natomiast ostatnio w walce z niedźwiedziami gdy mnie wykończyło krwawienie pies miał ok 1500hp. nie można było go odwołać poprzez wyłączenie i nie pomógł odpoczynek, zaś niedźwiedź miał poniżej 350 hp. W chwile po tym jak się ocknęłam przy Kem pet padł od razu. Gdy wróciłam dobić miśka,miał zaledwie 550 hp do wykończenia bo zawsze jakiś procent jest zregenerowany u mobka. Czy to jest jakiś błąd czy po prostu musi mieć limit dedów na swoim końcie?


27 Wrz 2012, o 16:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Co się dzieje z petem na 51 levelu?[ADD]
Taern jest podkręcony jak maszyny w kasynie jeśli chcesz grać przyzwyczaj się jeśli nie są lepsze gry :) pozdro

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


27 Wrz 2012, o 16:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Co się dzieje z petem na 51 levelu?[ADD]
Nadal jest to mega chaotyczne. Nie pet nie posiada licznika śmierci per day. Jeżeli zginął to prawdopodobnie nie zdążył uciec. Pet ustawia ucieczkę w 2giej rundzie po Twojej śmierci, więc mógł ustawić złą obroną lub dać 5 PA w ucieczkę + jakiś atak i nie mieć obrony. Z petami jest wszystko ok sprawdzałem ich ucieczki.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


27 Wrz 2012, o 18:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 191 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron