Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Problem przy wczytywaniu gry 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Problem przy wczytywaniu gry
Serwer: S3
Nazwa postaci: wszystkie
Czas: zawsze
Opis:
Witam
już kiedyś pisałem o moim problemie ale nikt nie dał rady mi pomóc więc próbuje kolejny raz ;)
Sprawa ma się tak, że nie wczytuje mi do samego końca gry :/ Najdziwniejsze, że po stworzeniu nowej postaci można grać aż do wylogowania chyba,że nie wyjdzie się z prologu to normalnie można grę włączać i wyłączać :) Myślę że filmik wyjaśni dokładniej :D
Dodam jeszcze, że po podłączeniu do laptopa modemu gsm wszystko wczytuje się elegancko , problem występuje w domu na internecie z netii . Mam router wifi ale z jego konfiguracją nigdy nie miałem problemów. Problem występuje na wszystkich przeglądarkach, wszystkich wersjach flasha i netframeworka .Czym różni się prolog od reszty gry, że nie może się załadować ??

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y0OsduQJSOk&feature=youtu.be[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=y0OsduQJSOk&feature=youtu.be


18 Lip 2012, o 23:30
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry
Czym różni się prolog od reszty gry, że nie może się załadować ??
Może któryś gm lub ktoś konkretniejszy w sprawach technicznych spróbuje mi pomóc??


29 Lip 2012, o 11:41
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry
hop do góry...

raportowanie postów nie jest najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi administracji na błąd, bo zdaje się że jestem jedyną osobą na forum która te raporty sprawdza - a ja jestem totalny antyinformatyk;p

w każdym razie mam nadzieję że ktoś mądrzejszy się w końcu zainteresuje problemem i trzymam kciuki za rozwiązanie.


28 Sie 2012, o 14:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry
viewtopic.php?f=66&t=21528

a po drugie, z tego co wiem to niczym. Tzn. wersją plików i map bo to inna kraina, ale na takim samym mechaniźmie. Poproś GM'a może o tp do miasta w grze i zobacz czy to pomoże. Jeżeli dobrze zrozumiałem to tylko na mobilnym necie tak masz? możliwe, że masz poblokowane jakieś ustawienia.. ciężko stwierdzić, bo widzę taką sytuację pierwszy raz. Popytam innych.



prawo nie powinno działać wstecz;p to tak odnośnie linka - ironka

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


29 Sie 2012, o 00:25
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [ADD]
problem ten występuje tylko na necie w domu z netii, na każdym innym w tym mobilnym śmiga aż miło. Czasami zdarzy się tak że jak zostawię postać na arenie to uda się później zalogować ale nie jest to regułą :(


7 Wrz 2012, o 14:48
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [X]
Sporo czasu minęło a ja nadal ni uporałem się z tym problemem, potrzebuje waszej pomocy gdyż netia mnie odsyła z kwitkiem że u nich wszystko ok a ja nie wiem jak im udowodnić że nie jest z och strony wszystko ok. Miałem półroczna przerwę w taernie i pora coś pograć tylko wolał bym wydać kasę na premkę niż na doładowanie internetu.
Ma ktoś jakiś pomysł ? próbowałem skorzystać z komendy tracert pod windowsem ale nic to nie daje gdyż nie wiem jaki jest ostateczny wczytywany adres po wyborze postaci.
pozdrawiam i liczę na czyjąś pomoc


24 Cze 2013, o 14:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [X]
Próbowałeś korzystać z trybów incognito/prywatnych?

W takim trybie podczas każdego logowania pobierane są na nowo wszystkie dane, powinno to rozwiązać tymczasowo problem.
Swoją drogą polecam Chroma i jego tryb Incognito, jeśli nie lubisz tej przeglądarki to chociaż będzie wiadomo czy tam działa i będzie można poszukać lepszego rozwiązania.

Oczywiście takie rzeczy jak czyszczenie ciasteczek, cache i pamięci magazynu Flasha zapewne robiłeś już.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


24 Cze 2013, o 15:22

Podziękowali: Vendetta (31 Mar 2014, o 20:38)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [X]
Próbowałem przez proxy, opere turbo żadnych różnic. Chroma bardzo lubię obadam w domu tryb incognito bo nie korzystałem jeszcze z tego. Jasne że czyściłem co się da nawet już na nowo windowsa stawiałem ale nic to nie daje, przełączę się na innego neta i gram do woli :)


26 Cze 2013, o 01:47

Podziękowali: Vendetta (31 Mar 2014, o 20:38)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [X]
To tryb prywatny nie pomoże..

Teraz będzie gdybanie.. wg mnie prolog różni się od reszty gry wielkością mapy i wielkością/ilością wczytywanych elementów, a Twój dostawca może nie zapewniać stabilnego łącza i całość nie może się wczytać (ja na necie mobilnym nie mogę wysyłać załączników do maila powyżej ~1mb, u Ciebie może być odwrotnie i net mobilny jest tym lepszym.

Może grając na necie mobilnym wyloguj się gdzieś na małej mapce (np. depozyt) i wyłącz dźwięki w grze?
Wtedy powinno w domu pobierać mniej i może zadziała.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


26 Cze 2013, o 10:09

Podziękowali: Vendetta (31 Mar 2014, o 20:38)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem przy wczytywaniu gry [X]
Ten tryb prywatny nie pomógł a nawet jest gorzej :D główna postać wczytuje się identycznie do czarnego ekranu i koniec natomiast postać prologowa 1lvl wszystko ładnie się wczytuje a na końcu jak już ma się mapa pokazać wywala ze zostałem wylogowany. Korzystam z mobilnego z heyah i dokupuje pakiety jak potrzebuje, po wykorzystaniu zmniejszają mi prędkość do jakiś 12kb/s a i tak w taerna da się grać, lagi są i muli ale działa. Najgorsze że netia twierdzi że wszystko działa, sprawdzają czy wszystkie paczki docieraja odemnie do adresu taern.pl a ze dalej klikam logujitp to juz nie ma chyba jak sprawdzic :(


26 Cze 2013, o 14:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 228 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron