Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Set Łucznika 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lut 2013, o 19:52
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Set Łucznika
Witam wszystkich, dlaczego regeneracja many i kondycji nie działa bo mam cały set powinienem mieć 12% czyli z tego co mam Mana 734 Kondycja 1210 i powinno być analogicznie 88 i 145 a regeneruje mi się 41 i 67. wiec proszę o naprawę tego.


4 Cze 2013, o 09:57
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Set Łucznika
Witaj,

To nie błąd, regeneracja np kondycji to tak naprawdę większa regeneracja regeneracji (jakkolwiek dziwnie to brzmi ;)).



Dokładnie zostało to opisane tutaj:
Mahonne napisał(a):
Pełny set dodaje 12% szybszej regeneracji many / kondycji w walce...
Jako, że bazowa regeneracja wynosi 5% to 12% byłoby bardzo dobrym bonusem ale tak niestety nie jest, bo nie chodzi o zmianę % regeneracji a jedynie % z bazowej...

Jak to wygląda?

5%( bazowa regeneracja ) x 12%( bonus z pełnego setu = 0,6% ( o tyle w rzeczywistości zwiększa się regeneracja na rundę )

Jak to wygląda w praktyce? Prosty przykład... Mamy 500 kondycji, podczas walki w każdej rundzie odzyskujemy bazowo 25 kondycji ( 5% ) , mając pełny set odzyskujemy jej 28 ( 5,6% ).



Błędu nie ma, więc zamykam.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


4 Cze 2013, o 10:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron