Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Lagiiii... 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Lagiiii...
Serwer: S3
Nazwa postaci: Ismelka
Czas: juz chwile... po ostatnim ubdejcie chyba..
Opis:
Witam. mam problem taki jak napisalem w nazwie tematu... mam niekonczace sie lagi ktore zaklocaja plnnosc gry i z czasami wyskakuje zegarek i gra sie zawiesza i tak jest ciagale niestety nie mam zielonego pojecia dla czego... dla przykladu podam ze tylko tak jest w taernie bo plynnosc w innych grach online jest bez jakiego kolwiek lagu czy to w CSie czy w LOLu potrawi mi ktos pomodz ?


15 Paź 2012, o 15:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Lagiiii...
Podaj jaki masz internet+programy które działają na kompie podczas gry w taern. Wszystkie gg antywirusy itp.


15 Paź 2012, o 18:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Lagiiii...
Powiem tak laptop na systemie windows xp antywirus sie nie aktualizuje ani nic gg tez nic nie zjada bo gdy w taernie mam lagi i klatki to w innych grach ich zupelnie brakuje wiec watpie ze to wina internetu i mojego komputera internet 1 mega Era domowy (teraz T-mobile) na testach predkosci internetu tez wszystko jest oki...



a wracajac wieczorem z pracy mial bym sobie ochote pograc pozatym mam zakupione premium III na 90 dni i jakos nie usmiecha mi sie by sie moja kasa marnowala bo ja nawet nie moge zagrac...


i przed walka nagle mnie zacina http://scr.hu/4s6/3ugdp

i potem nagle walka sie wlacza i zwiecha po 1 rundzie http://scr.hu/4s6/br4hk


Ostatnio edytowany przez Antagonista, 15 Paź 2012, o 18:56, edytowano w sumie 1 raz



15 Paź 2012, o 18:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Lagiiii...
Powiem tak pierwsze co to wyłącz gg, strasznie zamula ludziom grę chociaż nie wiem czemu tak samo się dzieje u niektórych przy ts i skype.
Antywirus nie musi się aktualizować. Wystarczy, że działa i wtedy pożera zasoby komputera i gra się zwyczajnie tnie.
Więc pokombinuj z tymi 2 programami. Kolejna sprawą jest przeglądarka jakiej używasz (mam nadzieję, że nie IE8) Spróbuj z innymi.
Nie widzę możliwości by lagi były spowodowane z winy gry i by odczuwała je tylko jednostka, więc jednak coś nie działa u ciebie. Mam nadzieję, że znajdziemy problem.


15 Paź 2012, o 18:54
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Lagiiii...
no tak tylko powiem tak od kilku miesiecy gram na tym laptopie i nagle po tym ubdejcie sa problemy a nigdy ich nie mialem .... po wylaczeniu tych programow dalej jest tak samo ;)


15 Paź 2012, o 18:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron