Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Qust CZARNA OWCA 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Qust CZARNA OWCA
Witam, wystapil mi blad podczas questu czarna owca. Mianowicie w opisnie Q mam : Idz do sekretarza Pierwszego kolda, masz dowod winy Akeema, przekaz go pierwszemu koldowi. Nastepnie kiedy proboje go przekazac dostaje komunikat : Dobrze ale dowod nie jest potrzebny wszystko co zrobiles, spisales sie dzielnie jednak nie poslzlo po mysli naszego mocodawcy
jakiegos generala Petera Volsnura. Probowalem rozmawiac z nim i wszystkimi innymi postaciami ale zadna nie ma dalszej czesci Questa. Dowod zniknol z mojego plecaka kiedy wybralem misje karmienia Skalltera czy cos takiego, chodzilo o zbieranie orazjum, na zlecenie Petera z latarni. Na ta chwile nie mam pojecia co dalej. Prosze o pomoc


21 Sty 2011, o 23:07
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Qust CZARNA OWCA
Wybrales misje z karmieniem Skallterka, wiec teraz szukaj orizjum.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


22 Sty 2011, o 00:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
wszystko fajnie z tym ze quest z szukaniem orizjum juz skonczylem... mam tylko czarna owce ktorej nic nie da sie zrobic. Prosze poradzcie cos


23 Sty 2011, o 12:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
Naprawde potrzebuje pomocy bo nie moge zaczac zadnego kolejnego questa. Prosze GM o pomoc albo wyresetownie mi tego questa bo nic sie nie da zrobic... zaczyna mnie to irytowac, ten zupelny brak zainteresowania sprawą.


23 Sty 2011, o 17:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
przypominam o wymaganiach formalnych zgłaszania błędów: viewtopic.php?f=76&t=1223

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


23 Sty 2011, o 17:52
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
22.01.11
Witam, wystapil mi blad podczas questu czarna owca. Mianowicie w opisnie Q mam : Idz NPC do sekretarza Pierwszego kolda, masz dowod winy Akeema, przekaz go NPC pierwszemu koldowi. Nastepnie kiedy proboje go przekazac dostaje komunikat : Dobrze ale dowod nie jest potrzebny wszystko co zrobiles, spisales sie dzielnie jednak nie poslzlo po mysli naszego mocodawcy jakiegos generala Petera Volsnura.

Po wczesniejszm przeszukaniu biurka kolda, dostalem jakis dowod winy z ktorym mialem udac sie do NPC sekretarza koldow, ale nagle pojawil sie kolo niego NPC Agent Tearnu i wybralem opcje pomocy tearnowi, Agent kazal mi isc do Latarni do NPC petera, i tak uczynilem, po czym mialem zbierac orizjum i karmic skalterka, tak tez zrobilem az ukonczylem ten quest. Jednak Quest Czarna owca dalej nie jest ukonczony i nie posiadam dowodu winy mimo to dostaje komunikat tj. pisalem na samj górze posta.

Po mimo ukonczenia przezemnie Questa Zbierania orizjum ktorego nazwy nie pamietam NPC Agent tearnu nadal stoi obok NPC sekretarza koldow i proponuje mi ponowne rozpoczecie tego questa na orizjum, co nie jest mozliwe bo juz go ukonczylem, tak wiec prowadzi on pusty dialog, a gdy rozmawiam z NPC Sekretarz kolodw wyskakuje wspominiany przezemnie komunikat z ktorego nawet nie da sie wyjsc. Musze klikan na inne postacie aby wyjsc z dialogu.

Lokacja to DOM PIERWSZEGO w wiosce koldow, NPC znajdujace sie w lokacji to : Ochrona, Sekretarz kamenak, Agent tearnu i Trinbold.

Prosze o pomoc. Pozdrawiam.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


23 Sty 2011, o 18:47
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Qust CZARNA OWCA
Masz rozpiskę dostaw orizjum?

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


23 Sty 2011, o 22:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
NIE nie posiadam nic takiego. wykonalem juz quest na orizjum bezblednie i bez problemu.


24 Sty 2011, o 15:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Qust CZARNA OWCA
Problemem jest wzięcia questa, że tak powiem - nie po kolei :). Jak programista doda mi odpowiednie narzędzie, quest ten zostanie lepiej zabezpieczony. Koledze należy dorzucić item o id 262 i będzie dobrze.


24 Sty 2011, o 16:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:35
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Qust CZARNA OWCA
A kiedy zostanie to naprawione w moim przypadku jesli moge wiedziec?? i kiedy dostane ten item?


Ostatnio edytowany przez Wireless, 24 Sty 2011, o 17:03, edytowano w sumie 1 raz



24 Sty 2011, o 16:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 205 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron