Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 POMOCY!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post POMOCY!!!!!!!
Serwer: S1
Nazwa postaci: DYRYC
Czas: ostatni update
Opis:
Wygląda to tak powiedzmy biję w chramie rogate to jest przykład bo problem dotyczy całęgo systemu walk! mianowicie przedstawię 2 sytuacje jedna dotyczy ustawienie stref obrony na 110 i powiedzmy otrzymuje z 5 ataków 4 wchodzą wiadomo mała obrona ataki wchodzą średnio z około 60% szansą nic nadzwyczajnego. Druga sytuacja jest mianowicie taka sama z tym że zamiast obrony 110 daje 510 i teoretycznie rogate powinie mieć problem z trafianiem mnie praktyka pokazuje jednak inaczej mianowicie jest tak samo jak bym miał obronę 110 nawet śmiało mogę powiedzieć że nie ma to znaczenia jaką obronę ustawię! w tej sytuacji tak samo zostałem trafiony też około 4 razy na 5 ataków z tym że zamiast tych 60% nad głową postać pojawiło się 20 parę % sytuacja jest analogiczna co do całęj reszty pewnie taka sama. Podobna sytuacja ima się ochrony czy ochrona rozwinięta na 1 czy na 6 czy 7 działa w moim przypadku tak samo! jest tak samo dziurawa w pvp puszczam połowę ataków jak nie większa ilość... I teraz najlepsze gdzie i w czym cały pies jest pogrzebany? może znów dostanę wyjaśnienie pt. stary masz pecha .........? może należę do puli graczy co po prostu tego pecha maja zaprogramowanego? od początku jakość tak zawsze pod górkę o dropieniu rarów nie wspomnę.
Ktoś się ustosunkuję do tego co napisałem?[/i]

Myślę że użytkownicy forum nie mają zbyt dużych problemów ze wzrokiem. Normalna wiekość tekstu jest wystarczająca - mikhell

_________________
meee


23 Lis 2012, o 03:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
Tak... zaraz pewnie dostaniesz zjebkę za za duże fonty od jakiegoś moda

Tymczasem polecam lekturę viewtopic.php?f=89&t=23858

Bezskutecznie walczę tam i nie tylko tam z wiatrakami odnośnie wadliwych procentów

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


23 Lis 2012, o 03:08
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: POMOCY!!!!!!!
istotnie zgadzam się losowanie nie ima się do umiejętność czy sposobu rozwinięcia postaci. to wszystko to jeden schemat ja zawsze będę tym gorszym graczem ...

_________________
meee


23 Lis 2012, o 03:46
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
Widzę, że pojawił się kolejny gracz na forum, który nie poznał jeszcze dziedziny nauki zwanej statystyką. Może przynajmniej Taern przyda się do tego, aby niektórzy z Was skubnęli trochę wiedzy z tej i pokrewnych dziedzin.

Zawsze narzekanie wygląda tak samo:
Miałem walkę że trafili mnie 4*na 20% AAAAAaaaa, to bug, co za głupia gra, tak nie można, bo na 20% mogę dostać max 1x na walkę i to tylko wtedy jak na to pozwolę, a jak nie to foch!!!

Jak chcecie merytorycznie porozmawiać na temat %, to pograjcie cały dzień (choćby pół, ale aktywnie) bez relogów, aby wykonać dużą liczbę ataków/obron (duża = np. 1000)

Musisz jednak pamiętać, że obecny system zliczania % jest niedoskonały. Do celnych strzałów nie wliczają się np. bloki tarczą, także z urokami jest pewien problem.

Pamiętaj: narzekanie że w jednej walce było tak a nie inaczej wywołać może jedynie uczucie politowania.

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


23 Lis 2012, o 10:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
mikhell weź może się kiedyś odnieś do konkretnych liczb przytaczanych przez graczy hmm?

Tutaj -> viewtopic.php?f=89&t=23858&start=28 możesz mieć pole do popisu i udowodnić, że wiesz coś o statystyce poza tym że umiesz to słowo napisać i/lub przeliterować (bo jak dotąd innych dowodów na to nie widziałem - możę nie kopałem wystarczająco głęboko - niewiem)

Nie podcieraj sobie odrazu tyłka czyjąś wypowiedzią (mimo iż to kolejna mało obrazowa i podana we frustracji) bo one też wskazują że może być coś nie tak...

Edit: Nie raz przytoczyłem dane, które niebanalnie odbiegają od statystyki

Edit2: Jak w oryginalnego postera kilka razy weszły 4 z 5 ciosów z celnością 20% (co statystycznie zdaża się raz na ponad 780 serii) to może warto choć dopytać delikwenta na około ilu próbach miał taki wynik... hmm?

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


23 Lis 2012, o 11:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
Wallace napisał(a):
mikhell weź może się kiedyś odnieś do konkretnych liczb przytaczanych przez graczy hmm?

Tutaj -> viewtopic.php?f=89&t=23858&start=28 możesz mieć pole do popisu i udowodnić, że wiesz coś o statystyce poza tym że umiesz to słowo napisać i/lub przeliterować (bo jak dotąd innych dowodów na to nie widziałem - możę nie kopałem wystarczająco głęboko - niewiem)


Tamten temat czytałem jakiś czas temu i widziałem, że wszystkie dowody na to, że się mylisz/przeinaczasz fakty zbywałeś po prostu, albo nie przyjmowałeś ich do wiadomości. Ja nie mam zamiaru na ten temat dyskutować, ponieważ jak już kiedyś pisałem, nie obchodzi mnie to, czy trafię w danej rundzie 1 czy 3x na 30%. Interesuje mnie, jak mob zmienia swoją obronę, dzięki czemu dużo łatwiej mogę go zabić.
Wallace napisał(a):
Edit: Nie raz przytoczyłem dane, które niebanalnie odbiegają od statystyki

Na odpowiednio małej próbie można zmanipulować każde badanie. Dlatego nie skomentuję.
Wallace napisał(a):
Edit2: Jak w oryginalnego postera kilka razy weszły 4 z 5 ciosów z celnością 20% (co statystycznie zdaża się raz na ponad 780 serii) to może warto choć dopytać delikwenta na około ilu próbach miał taki wynik... hmm?

Nie obchodzi mnie to. Niech powtórzy taki wynik 5x, wtedy może podać próbę. Czy uważasz, że ci, którzy wygrali szóstkę w lotto, grali w niego min. 14 mln razy?

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


23 Lis 2012, o 12:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
mikhell napisał(a):
Tamten temat czytałem jakiś czas temu i widziałem, że wszystkie dowody na to, że się mylisz/przeinaczasz fakty zbywałeś po prostu, albo nie przyjmowałeś ich do wiadomości. (...)


Zabawne, nie pamiętam z twojej strony podobnych wnisków przy wymianie zdań... Co do naliczania /stats i ciosach w bloki itp. przyjąłem po prostu do wiadomoci i nie negowałem tego. Natomiast widzę że do ciebie nie trafiały wogóle moje słowa - Pisałem o przekłamaniach w pojedynczych rundach i tym że /stats ich nie pokaże ORAZ pytałem czy da się to jakoś zliczać w jakikolwiek sposób skoro na /stats nie można polegać

mikhell napisał(a):
Na odpowiednio małej próbie można zmanipulować każde badanie. Dlatego nie skomentuję.


Jakoś nikt mi nie jest w stanie powiedzieć/pokazać jak mam zbierać dane odnotowujące nieścisłości z pojedynczych rund... może pomóż zamiast sucho twierdzić, że się mylę/przeinaczam BEZ żadnej dotychczasowej interakcji w dyskusji ze mną na ten temat(domniemanego przeinaczania)?

mikhell napisał(a):
Nie obchodzi mnie to. Niech powtórzy taki wynik 5x, wtedy może podać próbę. Czy uważasz, że ci, którzy wygrali szóstkę w lotto, grali w niego min. 14 mln razy?


Nie... uważam że wygrała osoba, kupuje średnio co czternastomilionowy los

Jak koleś ma ci powtórzyć za jednym razem szansę jak 1 do 780? Na ilu próbach konkretnie?

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


23 Lis 2012, o 12:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: POMOCY!!!!!!!
dziś to samo nie da się w to grać po porostu bez względu na to co u stawie w strefie obrony nie ma to znaczenia i tak zostanie potraktowany czy tam było by 1 czy 5 wiec o co tu chodzi? statystyka niewiele ma z tym wspólnego może przy każdej sesji siedzenia w taernie mam po tysiąc kroć lać jednego bosa by do waszych pustych głów dotarło że jest coś nie tak? ciągle mam udowadniać nie wystarczy wam spojrzeć na ilość postów podobnej treści mówiącej mniej więcej to samo.......

_________________
meee


Ostatnio edytowany przez dorying, 23 Lis 2012, o 13:39, edytowano w sumie 1 raz



23 Lis 2012, o 13:24
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: POMOCY!!!!!!!
niestety jak widać nie wystarczy...

powiedz lepiej ile razy na ile ci się to zdarza... (nie mów ile obrony tylko ile % celności miał ciąg ataków)

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


23 Lis 2012, o 13:32
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: POMOCY!!!!!!!
to jest cały czas ilość kropek ustawionych w obronę nie ma znaczenia mam nagrywać filmy? z rozgrywki tylko szkoda mojego czasu bo to i tak nie zostanie uwzględnione bo gracz nigdy nie ma racji ... możemy się tu rozpisywać do +nieskończoności i wszystko jak od ściany odbić

_________________
meee


23 Lis 2012, o 13:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 240 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron