Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 [BUG] Olm - podwójne korzenie, korzenie bez dmg, itp [W] 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post [BUG] Olm - podwójne korzenie, korzenie bez dmg, itp [W]
Serwer: S3
Nazwa postaci: Szymdaro
Czas:
Opis:
Błąd polegał na tym, że Olm po wrzuceniu korzenia zadając obrażenia wrzucił go jeszcze raz, ponownie zadając obrażenia. Korzenie wrzucił we mnie (rycerz), w tej samej rundzie jeden po drugim, kolejny (3) był już na 0%.

W drużynie 2x ryc, mo, druid, vd. Nie pamiętam buffów/debuffów, ale raczej standardowo. Błąd wystąpił mniej więcej w połowie walki.


ps - jak ktokolwiek z kolorowych tu zagląda i czyta to prosiłbym o przeczytanie moich innych tematów/postów w tym dziale, zarówno inne błędy jak i pytania i prośby o usunięcie itemów, od dawna bez reakcji, bez odpowiedzi :/



@down - dokładnie taką samą sytuacje też miałem. 4 osoby z pt widziały na mnie korzenie, a ja nie. Nawet screena im pokazałem. Przepadały mi ataki, ale skasowałem już, a to i tak żaden dowód by nie był.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 28 Wrz 2012, o 02:09, edytowano w sumie 3 razy



8 Sie 2012, o 00:44
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 23 Kwi 2011, o 15:11
Posty: 38
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Olm - podwójne korzenie
Sytuacja inna niz u szymdaro lecze tez na olmie :?

Dodam ze coraz czesciej dostajacy korzen na olmie nie widzi ze wogole dostal korzenie. Z reszta pt bywa roznie jedni widza inni nie widzi animacji(otrzymaych obrazen) oraz tego na ile tur sa. Po wrzuceniu korzonkow (czego nie widzimy) kolejne animacje wygladaja zwyczajnie: leca kolejne korzonki na 0% oraz roj x%.

prawdopodobnie z Jeovall druid jest ten sam problem

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=OOsrK94ur7o druid s3, top1 kiler


8 Sie 2012, o 10:13
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Kwi 2012, o 14:34
Posty: 30
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Post Re: Olm - podwójne korzenie
podłącze się chociaż problem tyczy się instancji vougha.
Otóż kiedy praptak wciska usilnie aurę zimna ja widzę, że bronię każdy jeden atak ustawiam się na następną rundę i okazuje się, że jednak aura weszła nie mam kondycji i pa i z miejsca leci "kriokomora" zwana też "lodzikiem" chociaż przy mojej postaci nie widać aury zimna...

_________________
s3 Racja jest jak dupa każdy ma swoją.
Don't hate the player, hate the game! ;)
Czarne pole powinno zmuszać ludzi do walki


9 Sie 2012, o 12:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
Edytowałem CI nazwę tematu Szymdaro zgodnie z tym co Ci wysłałem na priv. Zapisałem sobie Twoje zgłoszenie i w weekend pokombinuje z tym.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


9 Sie 2012, o 19:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
Dziś bijąc 3 z Q "Cienie na Dmother" w wieży wystąpił inny błąd - Olm wrzucił korzenie, chociaż nie zadały one dmg, nie było ich ikony, tylko cały czas 0%. Postać nie oddawała ataków w zwarciu (ryc) i traciła hp od następnej rundy tak jakby korzenie były, chociaż nie było ani ich widać, ani nie było widać ich wrzucenia.

Dodane, dziś się pobawię. - Willy.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


11 Sie 2012, o 00:08
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
O ile pamiętam - Willy odpisał mi coś w stylu: błędu jako takiego nie ma, a występuje tylko, gdy ktoś ma lagi, freeza, zmienia karty czy robi coś innego, dlatego dana osoba nie widzi debuffów (aura, korzenie) czy tego jak dostaje dmg od korzeni.

A później to już dalej nie widać, że są :P

No nic, będziemy ciskać dalej :D Kilka osób potwierdza, że coś takiego ma miejsce - widocznie wszyscy akurat mieliśmy lagi :(

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


8 Wrz 2012, o 12:58
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
Tak wyszło podczas prowadzenia testów i sprawdzania walk z Olmem, dodatkowo przy spingowaniu własnego łącza udało się uzyskać podwójny efekt "wyświetlenia" korzeni, może należy szukać jeszcze inną drogą rozwiązania. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś wskazówki to proszę o info.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


9 Wrz 2012, o 12:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
Dzis bug z zgloszenia Szymdaro wystapil u mnie, dostalem 2xkorzeniem pod rzad, po czym oski, mam fatalnego neta, ale przez neta raczej umykaja mi rozne rzeczy niz dostaje takie promocje
ss zrobiony w chwili jak z ful hp mam odebrane tylko 2ma korzeniami po 400+ (zadnych krytych), dalej akcja po korzeniu leci tak: ubijam olma z meteo, dostaje 2 iskry od mo, zostaje mi cos 400 hp na nastepna runde, korzen zabiera 200+ i dobijaja mnie obrazenia z osek(zabraklo kilkanascie hp), czyli jesli by korzen w poprzedniej rundzie zabral 400, jak powinien a nie 2x400 to bym nie padl, wiec nie jest to blad podwojnego wyswietlania

http://scr.hu/screenshooter/4381281/201 ... __20_37_53

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


25 Wrz 2012, o 00:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie [W]
Czyli jednak Szymdaro nie kłamie, tylko zgłasza błędy jak trzeba :] Szukajka błędów jakich mało, do roboty Willy! :D


edit: dziś podobny błąd co kilka postów wyżej - 3x korzenie na 0%, była animacja rzucania, nie było animacji ich wejścia, nie straciłem hp. Oczywiście korzenie tak na prawdę były, straciłem wszystkie ataki. W kolejnej rudzie straciłem hp od korzeni, których ikony nie było :) Po oczyszczeniu wszystko było już cacy, mogłem atakować.

Wrzucam screena już w trakcie rundy, gdy mam wrzucone korzenie - i full hp.
Image

Reszta drużyny też widziała to samo co ja. Nikt z nich nie widział na mnie ikony korzeni. Błąd na pewno nie spowodowany lagami.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 28 Wrz 2012, o 02:19, edytowano w sumie 1 raz



25 Wrz 2012, o 01:48
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: [BUG] Olm - podwójne korzenie, korzenie bez dmg, itp [W]
Dziś zupełnie inny, nowy błąd, jednak podepnę go pod ten temat, żeby nie robić nowego, gdyż też dotyczy Olma i korzeni :)

Rozchodzi się o kolejność czynności w walce. Nie tylko ja zaobserwowałem błąd, ale i inni członkowie drużyny potwierdzili to samo, co sam widziałem.

Otóż błąd polegał na tym, że Olm dał pojedyncze leczenie na łucznika, weszły w niego korzenie i dał jeszcze jedno leczenie. Pomijam tutaj wtapianie i ilość leczeń (nie pamiętam czy dał 2x, korzenie i leczenie). Na pewno korzenie weszły w łucznika przed ostatnim leczeniem, a tak być nie powinno.

Nie jest to błąd spowodowany lagami, nikt z nas ich nie miał, nie był to tylko błąd wyświetlania, gdyż było widać stratę hp przez korzenie, a następnie leczenie.

Zastanawiam się sam dlaczego łucznik nie ma full hp - może nie został doleczony do końca, gdy dostał 2x leczenie, nie pamiętam.

Image

I edytowałem post wyżej, błąd opisany się powtórzył.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


28 Wrz 2012, o 02:18
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 225 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron