Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Ile jeszcze? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Lip 2012, o 18:55
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Ile jeszcze?
Serwer: S4
Nazwa postaci: DarekDRK
Czas:
Opis:
Wita,.
Mam taki problem.
Nie pamietam hasła do konta, a nie moge dostac na maila (posypaly sie dane o2 i poblokowali duzo kont) wiec przypomnienie nie wchodzi w gre.
zgłosilem prosbe o przepisanie konta na inny email, po kilku dniach dostalem wiadomosc ze zostana sprawdzone logi i mail zosanie zmieniony jesli wszystko luz.

No i moje logi sa juz sprawdzane 15 dni, rozumiem ze jest jakis czas na dzialania ze strony supportu, stąd tez moje pytanie. Ile mam jeszcze czekac? Przpominalem sie juz 3 krotnie no ale zero odzewu hehe.
Mam sie pożegnac z kontem?
Pomijając fakt ze mialem jeszcze konto premium na 10 czy 11 dni, ktore przepadlo.
To wiekszosc gry gralem na premce, wiec mam nadzieje ze nie strace konta, włożonych w to pieniedzy i czasu.


9 Gru 2012, o 18:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ile jeszcze?
Aż z ciekawości spojrzałam na support (mam jeszcze do niego wgląd, choć nie załatwiam żadnych spraw) i widzę, że w trakcie tego sprawdzania logów zostałeś o coś poproszony i odpisałeś dopiero 8.12.12 (i to w innym temacie, zamiast w poprzednim, ale spoko, nie każdy umie się posługiwać supportem), a od tej pory jeszcze nikt na to najnowsze zgłoszenie nie odpowiedział. Support nie zawsze jest sprawdzany codziennie, więc musisz poczekać.

Ja osobiście dziwię się postawie na s4. Gdy ja "GMowałam" jak gracz tracił dostęp do emaila, to tracił dostęp do konta i żadna zmiana emaila nie wchodziła w grę.


9 Gru 2012, o 22:53
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ile jeszcze?
Pomijając to co napisała Mysth z ss na supporcie wynika że możesz odzyskać dostęp do konta mail zablokowanego więc teraz pytanie dlaczego tego nie zrobiłeś?

_________________
Image
Image


9 Gru 2012, o 23:34
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Lip 2012, o 18:55
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ile jeszcze?
Dlatego ze kochane o2 dalo opcje odzyskania dostepu do konta tylko przez opcje wyslania sms, ktora dziala tylko wtedy gdy do konta jest przypisany numer telefonu...a ja mialem wybrana opcje pytania pomocniczego w przypadku zapomnienia hasla...(gdy zgadza sie odpowiedz z podaną przy zakladaniu konta wtedy sie otrzymuje haslo).
No ale w tym przypadku nie dziala ta opcja.

Co do posta wyzej, w mailu od supportu mialem napisane "prosze podac odr
azu tutaj nowy e-mail który bedzie miał byc na koncie" to zrozumialem ze mam odpisac na ta wiadomosc, i tak tez uczynilem.
I nie bylo to (moja odpowiedz) dopiero 8 grudnia, tylko 25 listopada o godz. 8.40.
Wiec ponad dwa tygodnie temu.
Wiec dlatego moje obawy, rozumiem ze wszystko musi potrwac.

Pytam w celach informacyjnych oczywiscie, i po czesci w celu przypomnienia sie. Gdyz niewyobrazam sobie straty konta nie z mojej winy ani winy kogos zwiazanego z gra, tylko przez maila.


10 Gru 2012, o 18:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ile jeszcze?
DarekDRK napisał(a):
Co do posta wyzej, w mailu od supportu mialem napisane "prosze podac odr
azu tutaj nowy e-mail który bedzie miał byc na koncie" to zrozumialem ze mam odpisac na ta wiadomosc, i tak tez uczynilem.
I nie bylo to (moja odpowiedz) dopiero 8 grudnia, tylko 25 listopada o godz. 8.40.
Wiec ponad dwa tygodnie temu.
Wiec dlatego moje obawy, rozumiem ze wszystko musi potrwac.


Wierze Ci, ale musiałeś coś zrobić źle, bo nie ma tam żadnej takiej wiadomości, a z tego co mi wiadomo nikt nie ma możliwości kasowania odpowiedzi w temacie na supporcie (no chyba, że admin, bo z pewnością nie GM).


10 Gru 2012, o 23:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Lip 2012, o 18:55
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ile jeszcze?
Dzieki za zainteresowanie.

Juz załatwione, odzyskalem konto.

Temat do zamkniecia :)


11 Gru 2012, o 11:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 224 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron