Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Wybrana Postać jest Zalogowana 00:23 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:42
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Wybrana Postać jest Zalogowana 00:23
Serwer : III
Postać : Vicuron
Data: 29.1.2011
Godzina : 00:23



Dziś około północy byłem w jaskini krzyżaka gdy wyszedłem i wylogowałem się i chciałem się zalogować ponownie wyskoczył mi błąd "Wybrana postać jest zalogowana" również pojawiła się ta notka gdy chciałem zalogować na inna postać , ale to nie koniec mam problem również z questami [ nie mogę oddać niektórych] oraz pojawiły się mi jakieś itemy których nie mogę ruszyć typu Sfera Animacji i jeszcze coś tam.


29 Sty 2011, o 01:50
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Wybrana Postać jest Zalogowana 00:23
Sfera animacji jest cześcią questu, trzeba było czytać, nie możesz jej wyrzucić, bo to uniemożliwiłoby Ci wykonanie questu.

co do reszty... próbowałeś usunąć cookies/zresetowac kompa? Mi to z reguły pomagało.

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


29 Sty 2011, o 01:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:42
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wybrana Postać jest Zalogowana 00:23
Sorki nie przeczytałem najwyrazniej mój błąd usuwanie ciasteczek i historii nie pomogło ale co do questów np Prozby Demona nie mogę oddać pisze mi ze mam wszystko , questa na 26 lvl co w wiosce rybackiej trzeba sie przenieść poszedłem padłem i nie mogę wrócić tam 2 raz i skończyć questa .


29 Sty 2011, o 02:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 184 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: