Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Gru 2012, o 01:08
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ?
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Witam :) Potrzebuje od was pomocy :)

Mam 3 zadania których nie moge wykonac:)
Mianowicie :

1. Misja : Ja: bandyta - Zdrajca został uciszony. Musze wrócić do kryjówki , ale niestety nie wiem gdzie sie ona znajduje :)

2. Misja : Nieproszeni goście - Znalazłem serce czempiona i musze wrócić do Tamiliczyków , ale znów nie wiem gdzie sie znajdują .

3. Misja : Skarba Anmenial - Gdzie znajde chatkę , w której pod podłoga kryje sie mapa ?

Dziekuje za pomoc :)


14 Gru 2012, o 01:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ?
czat się zepsuł? ^^

jak masz gdzieś 'wrócić' to raczej już tam byłeś, przypomnij sobie. a chatka z mapą jest na zgorzelisku. (a zgorzelisko na wiki ^^)


14 Gru 2012, o 01:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Gru 2012, o 01:08
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ?
Za czacie ludzie mi nie odpisują , z reszta sam wiesz jak jest :). A przypomnieć sobie za chorobę nie mogę , moze ktoś akurat wykonuje tą misje i wie , bo ja już obszedłem wszystkie jaskinie które mogą "służyć" jako kryjówka :D
Nie ma pogorzeliska na wiki :D


14 Gru 2012, o 02:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lut 2012, o 12:56
Posty: 239
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 162 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ?
mario073 napisał(a):
1. Misja : Ja: bandyta - Zdrajca został uciszony. Musze wrócić do kryjówki , ale niestety nie wiem gdzie sie ona znajduje :) - prawo od goblinow, tam jest taka jaskinia.

2. Misja : Nieproszeni goście - Znalazłem serce czempiona i musze wrócić do Tamiliczyków , ale znów nie wiem gdzie sie znajdują . - nie wiem

3. Misja : Skarba Anmenial - Gdzie znajde chatkę , w której pod podłoga kryje sie mapa ? - prawo od ogrow

_________________
Image Image

Pomoglem? kliknij Kufelek Image


14 Gru 2012, o 14:51

Podziękowali: mario073 (17 Gru 2012, o 02:32)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2012, o 19:52
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: [POMOC] Gdzie znajduje sie kryjówka ?
1. Misja : Ja: bandyta - Zdrajca został uciszony. Musze wrócić do kryjówki , ale niestety nie wiem gdzie sie ona znajduje :) - za wieżą strażniczą, obok goblinów

2. Misja : Nieproszeni goście - Znalazłem serce czempiona i musze wrócić do Tamiliczyków , ale znów nie wiem gdzie sie znajdują . - na ruinach, tam na samym końcu jest takie jakby wejście do nich.

3. Misja : Skarba Anmenial - Gdzie znajde chatkę , w której pod podłoga kryje sie mapa ?
- jak wchodzisz na bagna, od strony farm to idź cały czas prosto tą drogą, aż wyskoczy ci "droga na zamek" czy jakoś tak. Potem idziesz prosto, tą drogą chwilę, aż zobaczysz dużo wolnej przestrzeni i tam się udaj - powinieneś widzieć ogry, a po prawo będzie chatka.

[/quote]


16 Gru 2012, o 11:01

Podziękowali: mario073 (16 Gru 2012, o 12:46)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 204 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron