Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Błąd podczas turnieju s4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Gru 2012, o 21:38
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd podczas turnieju s4
Serwer: S1
Nazwa postaci: Koroloris
Czas: 20:30
Opis:
Witam. Dzisiaj (28.12.12) odbywał się turniej 1vs1 20-29 lvl. Wszystko poszło normalnie-wszedłem na arenę, zapisałem się, poczekałem. Wreszcie pojawiły się rozpiski, a moja pierwsza walka miała się odbyć w drugiej rundzie. No ok, poczekam sobie-pomyślałem. Czekam, czekam, nagle mój kolega pisze do mnie, że już jest 3 runda. Zdziwiłem się, bo u mnie było napisane, że jest 1 runda i ciągle trwają walki. Postanowiłem wyjść z areny (za radą kolegi) i wejść z powrotem. Lecz, gdy wyszedłem z areny, wyświetliło mi się "Utracono połączenie. Zostałeś wylogowany z serwera" i naprawdę trwała już 4 runda. Wszedłem ponownie na serwer, potem na arenę i zauważyłem, że gracz z którym miałem stoczyć moją pierwszą walkę wygrał ze mną. Najbardziej boli to, że komunikat o wylogowaniu pojawił się tak późno xD


28 Gru 2012, o 22:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Post Re: Błąd podczas turnieju s4
Tez bylem na tym turku i mysle, ze to wina twojego lacza internetowego.


28 Gru 2012, o 23:06
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Gru 2012, o 21:38
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd podczas turnieju s4
Tak też za pierwszym razem pomyślałem, ale gdyby mnie wywaliło to nie powinienem móc pisać z kolegą na priv. A po rozpoczęciu 1 rundy (kiedy-jak można stwierdzić-mnie wywaliło) pisałem z kolegą przez następne około 20 min.


29 Gru 2012, o 00:56
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Błąd podczas turnieju s4
Nic Cie nie wywaliło po rozpoczęciu 1szej rundy, zdarza się że ten panel nie przeskakuje i trzeba wyjść z pokoju walk i ponownie wejść, wtedy aktualna tura się pokaże.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


29 Gru 2012, o 01:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Błąd podczas turnieju s4
rzuff napisał(a):
Nic Cie nie wywaliło po rozpoczęciu 1szej rundy, zdarza się że ten panel nie przeskakuje i trzeba wyjść z pokoju walk i ponownie wejść, wtedy aktualna tura się pokaże.


No dokładnie coś takiego jest ja miałem podobnie niby 1 runda się rozpoczęła, a ja nie mogłem ani rozpiski zobaczyć ani nic mi się nie wyświetlało żeby wchodzić do pokoju. Wyszedłem i wszedłem ponownie do pokoju turniejowego i już tylko 30 sekund mi zostało, dziwny trochę błąd i to raczej nie jest wina łącza, można się nieźle załatwić.


30 Gru 2012, o 00:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 215 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron