Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Władca Marionetek[D] 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Post Władca Marionetek[D]
Serwer: S1
Nazwa postaci: Kijorginal
Czas: 16 Grudnia 2012
Opis:
Podczas walki z władcą marionetek, jej moc zwiększania hp i siły swojej drużyny przeraziła mnie. Zostało serce i jedna marionetka niby proste, ale jak pokonać npc który ma ponad 23k hp i wali po 1k? Nasze procenty były prawie 0 np. 9%, 10%... Dla mnie to jest błąd bo nikt w grze by tego nie pokonał.. Proszę o zmiane :|

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


16 Gru 2012, o 17:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Władca Marionetek
Huh?
Masz jakieś ss'y z tego? To jednorazowa sytuacja, czy udało Ci się ją wywołać więcej razy?

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


16 Gru 2012, o 19:58
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Kwi 2012, o 14:43
Posty: 251
Miejscowość: Kemenak
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Władca Marionetek
u mnie mial max 1k hp

_________________
WHY SO SERIOUS ?


Image


16 Gru 2012, o 21:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012, o 11:04
Posty: 308
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: Bilbetta
Post Re: Władca Marionetek
ERROR TWEEN: frameC / Marionetka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.

_________________
B I L B E T T A - łucznik s7


17 Gru 2012, o 13:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Post Re: Władca Marionetek
Pierwszy raz doszło do 23k zazwyczaj do 5k dochodziło ich hp, bo szybko dedaliśmy ich..

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


17 Gru 2012, o 16:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 23:38
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Władca Marionetek
Jest również inny bug mianowicie jak się robi quest na władne marionetek i jest się w grupie to po ucieczce wywala do swojej insty. Dopiero po śmierci można wrócić do wcześniejszej insty. Przez to małe niedopracowanie straciłem 80k expa

_________________
"...trzeba się zmieniać by jakim jest się pozostać..."


17 Gru 2012, o 17:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Kwi 2012, o 14:43
Posty: 251
Miejscowość: Kemenak
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Władca Marionetek
ja 12k ale z insty q nie da sie wylogowac tak jak na DZ albo go dedniesz albo lipa

_________________
WHY SO SERIOUS ?


Image


17 Gru 2012, o 18:03
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Władca Marionetek
Zumby napisał(a):
Jest również inny bug mianowicie jak się robi quest na władne marionetek i jest się w grupie to po ucieczce wywala do swojej insty. Dopiero po śmierci można wrócić do wcześniejszej insty. Przez to małe niedopracowanie straciłem 80k expa

Było zgłoszone.

Bilbetta napisał(a):
ERROR TWEEN: frameC / Marionetka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.

To też, wieleee razy..


Poszedłem z dziwną ekipą niskich lvlków, było dużo ucieczek, oni padali.. drużyna władcy doszła do 10k hp i ciosów rzędu 500.
Myślę, że im więcej "zmian" w drużynie tym lvl szybciej rośnie, nie wiem czy taka jest prawidłowość, ale dzisiaj tak to wyglądało.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


17 Gru 2012, o 18:27
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 9 Wrz 2012, o 13:04
Posty: 333
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Władca Marionetek
ERROR TWEEN: frameC / Marionetka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.
ERROR TWEEN: frameC / Marionetka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.


nieładnie dopisywać się do tematu którego się nawet nie przeczytało... kilka postów wyżej jest wklejony dokładnie ten sam błąd (oraz info że był już zgłaszany wielokrotnie) - ironka


18 Gru 2012, o 02:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Paź 2010, o 23:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Władca Marionetek
Chciałbym przypomnieć (bo było już to zgłaszane, ale nic nie zostało poprawione) o błędzie ognistej strefy dla MO. Mianowicie tarcza odbija tylko 10 hitów, bez względu na to na jakim poziomie mamy tą umiejętność. Czy w końcu zostanie to poprawione? Jest to trochę denerwujący błąd, a szczególnie w instancji "władcy marionetek", gdzie jest się poddanym liczniejszymi atakami (więcej niż 5) od każdego MOB'a, a tarcza nie odbija obrażeń już często w połowie rundy. Przypomnę też, że w opisie umiejętności ognistej strefy nie ma nic odnośnie limitu odbić.

W walce z bossem natomiast zdarza się, że nie zostają wykorzystane wszystkie ataki, mimo że pozostała jeszcze obstawa. Przykładowo: w walce zostają 3 moby i boss, ustawiam 4 ataki, 2 dobijają MOB'a z obstawy a pozostałe ataki nie są w ogóle wykonane. Rozumiem, że w przypadku kiedy na pozostałe ataki przypada boss, to atak jest blokowany do następnej rundy, ale w przypadku gdy na polu walki jest obstawa to chyba inna sytuacja.


na przyszłość przypominaj o takich sprawach w odpowiednim temacie, ten dotyczy zupełnie innego błędu co czyni twoją wypowiedź spamem - ironka

_________________
S1:
DoktorKeto - MO 88
Keto - Druid 57
Ferrum - Sheed 27 pvp


18 Gru 2012, o 19:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron