Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Ban Galtm s5 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2013, o 17:11
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Ban Galtm s5
Serwer: S1
Nazwa postaci: Galtm
Czas: 26-02-2013
Opis:
Witam server s5
Chciałem się zorientować co i jak otrzymałem bana prawdopodobnie dzisiaj.Napisałem do supportu nie wiem w czym rzecz nikomu nie ubliżałem nie sprzedawałem platy itd.

Wczoraj miałem dziwną akcje wydobywałem halit pojawił się gość z czachą więc gościa ustrzeliłem miał 29lvl ja 41lvl od razu zaczął mi grozić że otrzymam bana hm.. pomyślałem że to jakiś żart nie raz oberwałem nie mając czachy(nie jestem konfliktowy)bez powodu i nikt bana z tego powodu nie otrzymał.

2 sprawa odnoście promo platy wczoraj wypełniłem formularz email,hasło,serv i wartość 100platy co się okazało nie otrzymałem bonusa więc wypełniłem jeszcze raz według wskazuwek.Po jakimś czasie dowiedziałem się że ilość platy zależy od lvl:/ oprócz tego miałem problem z logowaniem dzisiaj po kilku próbach zresetowałem hasło (jestem pewny w 100% że wpisywałem prawidłowe)....wpisałem nowe z emaila i okazało się że mam bana.

chciałem jeszcze dodać że nie mogłem się zarejstrować na forum wpisujac server 5


26 Lut 2013, o 17:40
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: Ban Galtm s5
Odnoszenie do bana na support - odpisują do [chyba] 4 dni od wysłanej wiadomości

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


26 Lut 2013, o 17:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Ban Galtm s5
camal2013 napisał(a):
2 sprawa odnoście promo platy wczoraj wypełniłem formularz email,hasło,serv i wartość 100platy

tak mniej więcej tutaj upatrywałabym źródła twoich problemów;)

czekaj spokojnie na odpowiedź z supportu, tutaj temat zamykam.


26 Lut 2013, o 18:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 200 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron