Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 [BUG]Kilka błędów w instancji konstrukta 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 15:50
Posty: 77
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Wedess
Post [BUG]Kilka błędów w instancji konstrukta
Serwer: S2
Nazwa postaci: Wedess
Czas: 17.20
Opis:
Poszedłem z jakimiś ludźmi na konstrukta. Nie był to questowy! Na pierwszych 2 poziomach mieliśmy ciągle jedną instancje - leadera pt z konstruktem NIE questwym. Ale na ostatnim poziomie, gdy zniszczyliśmy już go, po walce od razu zaatakował nas kolejny, nieosłabiony - z questa innej osoby w naszym pt. Pojawił się od razu po walce z pierwszym - nie questowum, tuż obok nas.
Mieliśmy jednocześnie instancje dwóch osób.


Innym razem szedłem z dwójką znajomych. Ja miałem już quest ukończony, koleżanka nie miała questa w ogóle rozpoczętego. Jedynie kolega miał q i musiał ubić konstrukta.. Poszliśmy, osłabiliśmy go, ubiliśmy raz, drugi.. potem weszliśmy na poziom z tym ostatnim co ma 10k hp. Mieliśmy ciągle instancję kolegi z questem, ale w instancji były 2 konstrukty. Ten osłabiony i ten nie osłabiony. Mieliśmy jednocześnie 2 różne konstrukty, oba z tego samego q, tej samej osoby.

Kolejny przypadek: Rbimy q leadera drużyny, bijemy pierwszego i drugiego konstrukta, przechodząc na instę trzeciego wczytuje nam instę innego członka pt z tym samym questem na wcześniejszym etapie. W efekcie wpadamy na nieosłabionego konstrukta -.-
Ściślej: pt składa się z graczy 1,2,3,4,5. Pierwszego konstrukta bijemy na instancji gracza 1, idziemy dalej - wciąż jego instancja (drugi konstrukt zostaje pokonany), przechodzimy dalej, a tam instancja gracza 2 z nieosłabionym konstruktem.
W efekcie nie kończymy q leadera pt bo nagle przerzuca nas do innej insty.

Biłem też konstrukta questowego we 2. Nie było instancji przy ostatnim konstrukcie. Kolega dedł, ja zwiałem z walki. Konstrukt znikł a ja nie mogłem wyjść z pomieszczenia. Oba przejścia nie działały.

Na questowym często w ogóle nie insty na 3 poziomie, tj. tam gdzie bije się już tego konstrukta z 10k hp. Niezależnie czy jest to questowy czy nie.. wchodząc na ostatni poziom czasem nie ma wgl insty i wtedy najczęściej możemy spotkać inne pt - które może mieć konstrukta osłabionego lub nie, a my na niego możemy wpaść :/

_________________
Jest życie jakie jest i życie jakie chcieli byśmy by było..


27 Lut 2013, o 18:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 105 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron