Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Lag/crash s2 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Post Lag/crash s2
Serwer: S2
Nazwa postaci: Pyrqo
Czas: Około 18
Opis:
W trakcie modliszki zostałem wyrzucone z serwera, po czym próbowałem się zalogować z rezultatem http://scr.hu/0gp6/27ne5
Czyszczenie przeglądarki nie działa:)
Google Chrome:P

P.S: A miał by sentrionek :mrgreen:


UP

Zalogowałem się na postać, ms mam 5k+ mapki wogole sie nie wczytja a neta mam dobreego, nigdy wczesniej problemu nie mialem z tym i inne strony szybko sie otwieraja:)

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


14 Mar 2013, o 19:50
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Lag/crash s2
Witam,mam ten sam problem co kolega, z tym że nie dałem rady się zalogować jeszcze (meczę się 3 godziny). Zawiesiło mnie podczas ładowania walki questowej ( Q "do pracy rodacy"), nie pomaga czyszczenie ciasteczek ani pamięci podręcznej, limit przyznanego miejsca mam zwiększony (1024), dodatkowo ustawiłem (nie wiem czy coś to daje) w ustawieniach flasha nielimitowane miejsce do przechowywania danych. Wcześniej miałem podobną sytuację, ale "naprawiło się samo". Dns ustawione jak trzeba. Jakieś pomysły?
P.S. Gram na S3, kilkukrotnie sprawdziłem połączenie,wszystko na tym polu ok.



Zauważyłem ze gdy po raz kolejny wyczyściłem cookies, ale przy logowaniu przestałem zaznaczać opcje "zapamiętaj mnie", Błąd się nie pojawia. może przypadek, może nie.


19 Mar 2013, o 13:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 214 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron