Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Ciagle kicki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 17:05
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Ciagle kicki
Nik: wiewiur
serwer: 3

Witam. Albo wasz serwer pada codziennie albo mam niesamowitego farta byc online zawsze wtedy, gdy jest jakas awaria. Tak czy inaczej w ciagu ostatniego tygodnia zaliczylem cala mase dedow, cofek oraz "wylogowan" spowodowanych przez bledy gry. Na poczatku nie chcialo mi sie zakladac tematu o te "troche"expa, ale sytuacja ma miejsce na tyle czesto ze straty wyniosly spokojnie 60-80k expa nie mowiac o zlocie. No to zacznijmy po kolei.
Jak byla tydzien temu ta awaria to akurat mialem przyjemnosc expic na zamku. W pewnym momencie po prostu zostalem wylogowany, a jak sie potem zalogowalem to bylem w innym miejscu i wydaje mi sie ze stracilem sporo expa (nie wiem dokladnie ile bo jak expie to nie licze). Dalej jakos wczoraj czy przedwczoraj (nie jestem teraz pewien) mialem kilka nieprzyjemnosci expiac w wierzy kolo alair. W czasie walki po prostu gra przestala reagowac a po ponownym uruchomieniu przegladarki witala mnie kostucha rozkladajaca karty. Ta sytuacja pojawila sie dwa razy a raz po uruchomieniu przegladarki stalem w zupelnie innym miejscu wiec dostalem cofke ale nie wiem ile czasu bo chodzilem tamtedy dosyc czesto. No i dzis wykonywalem task na ograch i przegladarka przestala reagowac co zaskutkowalo usmiechnieta kostucha od razu po ponownym zalogowaniu. Jesli macie jakas mozliwosc sprawdzenia tego i podliczenia to prosze o zwrot expa i kasy i naprawienie tego bo to troche za czesto jak na profesjonalna gre online.

wiewiur

* * EsAmo
Wystąpiły crashe serwerów w dniach 02.02., 05.02. i 07.02. Taki Twój pech.
Wszystkie spowodowane przezeń straty został zwrócone.


9 Lut 2011, o 17:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 228 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron