Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Pytanie o ban ( multikonto) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:23
Posty: 40
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Pytanie o ban ( multikonto)
Serwer: S2
Nazwa postaci: Esense
Czas:
Opis:
Witam. mam takie pytanie bo nie dokońca zrozumialem nazgulla i ten jego system:P jesli gram sobie w domku na jednym lapku. i jest taka sytuacja że brat bedzie chcial wejsc na inne konto na osobnym komputerze. (dodam ze mamy router) czyli ip prawdopodobnie to samo bedzie. Czy za taka sytuacje jest ban??

Przyznam sie ze dostalem bana za multikonto ale to uzywalem okna incognito, bo chcialem sobie pograc tez na jego koncie, no i wiem ze tak nie wolno:P.

Chodzi mi o to czy jak on teraz wloguje to czy dostane bana.


byly juz podobne temty ale nie dokonca wyjasnione


Połączyłem, opcja edit - rzuff


10 Maj 2013, o 12:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2013, o 16:04
Posty: 12
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pytanie o ban ( multikonto)
Prawdo podobnie bana nie dostaniesz, jesli na 1 komputerze grasz na 2+ kontach, wtedy masz większą sanse na bana


10 Maj 2013, o 13:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Post Re: Pytanie o ban ( multikonto)
Na jednym kompie możesz grać na 2 postaciach o ile są to postacie z innych serwerów. Administracja ma swoje sposoby aby wychaczać ludzi którzy łamią regulamin tj grają na multi koncie. Chociażby HM spytany na zlocie o multi konta jak banują itp podał 3 punkty które muszą być spełnione. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ani nic w tym stylu ale może któryś z czerwonych ci powie co i jak.

Dodam od siebie, że nie rozumiem ludzi którzy grają na multi koncie, bo nie tyle oszukują nas a samych siebie, że ogarniają ;)

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


10 Maj 2013, o 13:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Pytanie o ban ( multikonto)
przede wszystkim warto zerknąć do regulaminu gry dostępnego TUTAJ:

5. Zabronione jest granie więcej niż jedną postacią jednocześnie.

Z tego jasno wynika, że jedna osoba, może być zalogowana w danym momencie tylko na jednej postaci.

Są od tego jednak odstępstwa i można logować na pojedyncze postaci ale na różnych serwerach (jeśli ktoś da radę).

Pozostaje kwestia banowania gdy ta sama osoba na jednym komputerze odpala kilka zakładek/przeglądarek i loguje na 1< kont równocześnie oraz sytuacja gdy ta sama osoba odpala 1< maszyn i na nich loguje pojedyncze postaci. Obie opisane sytuacje to właśnie multikonto. Ale drugą opcję jest znacznie trudniej wykryć (co nie znaczy, że nie jest to niemożliwe). Nie traktujemy jako multi konto gry z jednego IP kilku osób, o ile każda z nich loguje się niezależnie z innej maszyny (ewentualnie z tej samej ale o różnych porach).
Dlatego przyjęliśmy zasadę (i mamy narzędzia pozwalające skutecznie to sprawdzać) karać za sytuację pierwszą gdy na jednym komputerze odpala się 1< kont na tym samym serwerze. W drugim przypadku gdy nie mamy podejrzenia graniczącego z pewnością nie banujemy tylko stosujemy upomnienia lub na tyle długo monitorujemy podejrzany układ, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że to jednak jedna osoba a brat/wujek/kolega/chomik to tylko zręczna wymówka.


10 Maj 2013, o 13:34
Profil
Post Re: Pytanie o ban ( multikonto)
Jeśli chcesz grać z bratem na dwóch kompach jednocześnie, na jednym IP to napisz na support/Pw GM'a ja tak robię bo mieszkamy w jednym domu i innego wyjścia nie ma...


10 Maj 2013, o 14:18
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron