Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Karty śmierci x2 (Exp, ilość zgonów) 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Karty śmierci x2 (Exp, ilość zgonów)
Serwer: S2
Nazwa postaci: rzuff
Czas: Dzisiaj
Opis:
Witam,

Zostałem zabity na afku, wracam i widzę ekran śmierci i komunikat o wylogowaniu.

Loguje się ponownie, wybieram kartę (nie wiem co straciłem, bo nie patrzę zwykle), na chwilę pokazuje się ekran gry, widzę że moja postać ma życia -1/2032 i znowu losowanie.. klikam i przenoszę się do gry.
Na bocznym widzę:
Straciłeś u śmierci:
87386 exp
3240 złota

Z ciekawości patrzę w ranking i oczom nie wierzę, okazuje się że w rankingu mam mniej expa niż na karcie postaci, niby nic dziwnego, odświeżenie jest co jakiś czas.. tylko że ja dzisiaj tylko umarłem i nic więcej.
Spoiler:

Spoiler:

Różnica wynosi 87385, czyli tyle co straciłem u drugiej śmierci.
Jeżeli to automatyczne oddanie xpa za drugie losowanie to czy gold też został oddany?
Czemu w rankingu mam mniej expa, ale też o jedną śmierć więcej? Czyżby zgona nie cofnęło?

A jeśli to taki ficzer i za zgony będę miał dodawany exp, to bardzo mi się podoba i proszę tego nie zmieniać :D

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


19 Maj 2013, o 11:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron