Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Instancje w chatce 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Instancje w chatce
Expiąc właśnie druida i próbując zrobić "Zdrajcę", przyszła mi do głowy możliwość pewnej poprawki.

Samo wejście do chatki wyglądało tak, że natknąłem się na Ochronę J. (parę Q tam mam - Skarb, Zdrajca i J.), zabiłem rycka (następnej porcji ochrony nie), wyszedłem, aby wrócić na instancję z Ramirem i co? Ramir jest, instancja jest, ale Ochrona J. również jest.
Wcześniej już kiedyś też zauważyłem, że gdy do chatki wszedł ktoś nowy, to pojawiła się jego Ochrona.
Jeśli wszystko dobrze poskładałem, to Ochrona nie posiada instancji? Trochę głupio, bo uniemożliwia mi to podejście do Ramira bez wsparcia (niewielki problem, ale nielogiczny - skąd Ochrona J. w domu Ramira?).

Do tego jeszcze chciałbym coś zaproponować - mianowicie to, aby instancje albo włączały się kolejno ( przy każdym wejściu inna), albo jak przy wejściu do kajut - aby pojawiało się okno dialogowe, w którym wybierzemy instancję. Oczywiście przy braku takowej albo jednej możliwej, wchodziłoby automatycznie.


No i, skoro to jest pomijane, to znowu przypomnę o atakach odpoczywającej osoby (jestem czerwoną czachą) - w walce mam stan sprzed włączenia odpoczynku, jeśli atak nastąpił w jego trakcie (niezbędne minimum do pvp jest dodawane). Trochę to denerwujące.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


8 Lut 2011, o 10:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 235 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron