Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Bluttery - 1 a 4 kły. :] 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Bluttery - 1 a 4 kły. :]
Biję bluttery i widzę pojedynczego. A, że pojedynczych blutterów nie ma, więc myślę, że ktoś padł i była to w 2, 3 lub 4.
Byłem ciekaw ile kłów dostane i ku memu zdziwieniu dostałem 4 kły, za zabicie jednego nietoperza.

Łatwo można wywnioskować, że była to niegdyś 4 blutterów, ale ktoś nie był an tyle silny aby je zabić( no, przyznawać się. :D )

I teraz pytanie, czy nie powinno być tak, że jak zabijemy w 4 osobowej grupie 3 bluttery i padniemy, to osoba która, zaatakuje je kiedyś tam w niedalekiej przyszłości, powinna dostać tyle kłów ile zostało nietoperzy?

ss:
Image

_________________
Image - by Xarxas


11 Lut 2011, o 15:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2010, o 23:39
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bluttery - 1 a 4 kły. :]
niekoniecznie - przy tym pozostałym żywym blutterze zostały ścierwa tych pokonanych wcześniej. Stąd dostałeś 4 kły, bo po pokonaniu tego ostatniego przeszukałeś te nieświeże i śmierdzące już powoli truchła :P

(nie, to nie ja tam padłem 8-) )


11 Lut 2011, o 16:04
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Bluttery - 1 a 4 kły. :]
Do tego dołożę agresywność ;) Pozostaje ta sama (upadli w zamku) po zgonie jednego z nich.

EDIT:
A, i jeszcze należy dołożyć, że jeśli ktoś do nas dołączy z mniejszym lvlem i się odłączy, to do pierwszego ataku chyba pozostaje agresywność na tego słabego.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


11 Lut 2011, o 16:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 197 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron