Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 dlaczego 
Autor Wiadomość
Post dlaczego
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Pytanie proste i oczekuje odpowiedzi jasnej od administracji..

admin jest przedstawicielem chyba tez pracownikiem WM , pytanie dlaczego admin bawi sie z graczem , robi sobie z niego beke, nabija sie, nie mówi prawdy, owija w bawełne az wrecz olewa i zamyka sie w sobie i zasłania sie amnezja , ciekawe ze co pare dni przypominałem sie? Ładnie to tak?

Pytanie nr 2 , dlaczego co powiedział rozowy Nazgull , ze graczy nie olewa tylko ciebie co to ma znaczyc ? nie jestem graczem? Jestem gorszy? a moze jestem nikim?

I dodam ze juz nazgull lepiej wyszedł na tym bo przynajmniej beke krecił jawnie i mówił ze szanowny admin tez beke kreci to nie wierzyłem a jednak.. Coz i to niby mnie sie oskarza tu o niesportowe zachowania ,Brawo dla was , jestescie gorsi odemnie.

Owszem jestem i takie traktowaniem jestem urazony ! a wrecz jest mi przykro i mam wielki zal... czekam na odpowiedz ..


26 Paź 2013, o 20:16
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: dlaczego
kto się Tobą bawi? i jakie są tego przejawy?


26 Paź 2013, o 20:18
Profil
Post Re: dlaczego
:lol: dobrze wiesz kto.

opisy ble bleble , wielkie plany ble ble ble

- masz tyle pomysłów
- nie mam az kiedy sie zastanowic
- musimy sie umówic na ts i pogadac

w miedzyczasie beka od nazgulla wiec reszte tez wiedział wiec musieliscie tam gadac gdzies, tez spoko...

tyle ze czas odpowiedzi wydłuzal sie z dnia na dzien, a pan nazgól krecił coraz wieksza beke z naciskiem ze pan tez ma niezła polewke...

mineło 37 dni w oczekiwaniu

pan naz ani na chwile z beki nie zrezygnował, a wiec wiedział od poczatku doskonale ze i pan panie adminie masz głebokasno moje propozycje ba, wiedział ze tak bedzie ( olewka)

po 37 dniach i upominaniach sie , byciu upierdliwym pan zasłania sie niepamiecia i zwyczajna amnezja w odpowiedzi a na co tak czekasz ??? -brawa

-------------------------------------------------------------------------

do tego dzisiejsze wpisy na sb ..

przyznałem jednak racje nazgullowi po odczytaniu tej wiadomosci...

pisał tam jeszcze cos, ale najwazniejsze co utkwiło to to

- olewa graczy
- (naz) graczy on nie olewa tylko ciebie

no coz... pobawilismy sie prawda panie adminie? Ubaw po pachy jak nic ?

Poczułem sie jak śmiec mysle ze jestescie zadowoleni :(


26 Paź 2013, o 20:32
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: dlaczego
ech

Nie mierz wszystkich miarą Nazgulla, ja mu jasno powiedziałem że tekst o 'bawieniu się'był nie na miejscu, ja nie mam czasu na takie pierdoły i jak odpisuję to robię to tak jak mogę i potrafię a nie tak, żeby z kimś się pobawić... masz prawo wyciągać wnioski jakie chcesz, wyciągaj je jednak na podstawie tego co ja piszę a nie tego co inni piszą.


26 Paź 2013, o 20:50
Profil
Post Re: dlaczego
dobra jest..

zapomnijo tym co pisałem wiec na pw , i tak juz zapomniałes nawet toco sam pisałes wiec oczym tu mówic..

a wnioski , coz dziwnie wszystko ułozyło sie w całosc, całkowicie przypadkowo..

no coz , mozesz tam gdziesz zapisac w waszym dziale , melduje wykonanie zadania ,

tak poczułem sie jak śmiec i zabawka. GZ - tak to jest i zal mam...

dobra jest juz niewazne, tyle ze ja sie juz nie chce bawic znajdzcie teraz inna ofiare , tak poddaje sie.. Nie traktowaliscie obywatelu mnie nigdy ani razu powaznie chociaz chciałem dobrze ale to nic nieznaczy..

Nie mam do ciebie nic HM ale... niewazne , mozesz zamknac


26 Paź 2013, o 21:01
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 217 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron