Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Problem przy wyborze czegokolwiek przy full eq/ depozyt 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Lut 2013, o 01:10
Posty: 21
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Insensibile
Serwer: Tolnor
Post Problem przy wyborze czegokolwiek przy full eq/ depozyt
Serwer: S3
Nazwa postaci: Pczółka/s5
Czas: poupkowy
Opis:
Po zrobieniu wszystkiego, co zalecała mi Srebrna poprzez support, a także wykorzystaniu wszelkich możliwych operacji jakie przyszły mi do głowy [nawet tych najbardziej absurdalnych] -problem przy full eq i chęci wyboru przynajmniej części kwestii u handlarzy [nie sprawdzałam możliwości kupna potek i inhi] pozostał. W momencie, gdy chociaż odrobinę przekroczymy możliwości udźwigu [ co przy np. zbieractwie jest normą /np.1002/1000/] większość operacji jest 'blokowana'.
Zamiast normalnego pojawienia się okna sprzedaży, czy zwykłej przemiany surków w bezwodniki pojawia się na bocznym komunikat http://scr.hu/0lwj/opg25
Sprawę testowałam u Zohara i Koldzicy jeśli chodzi o sprzedaż, u Cyganki natomiast problem pojawia się przy chęci wzięcia zlecenia, czy też zwykłego zapytania o nowy sprzęt.

******

Dodatkowo po upku zbugowany został depozyt gildyjny - jest możliwość wejścia w niego - niestety próby klikania w poszczególne skrzynie są bezskuteczne, co w pewnym stopniu znacznie utrudnia grę.

******


Z góry przepraszam, z racji iż nieczęsto korzystam z tego działu ni w kij ni w ząb nie mam najmniejszego pojęcia jak mogę przeskoczyć przy wyborze serwera z s3 na s5, dlatego podałam go przy nicku.


15 Gru 2013, o 17:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 211 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron