Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Ognista sfera 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 14:34
Posty: 31
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: FireHolly
Post Ognista sfera
Serwer: S1
Nazwa postaci: FireHolly
Czas: 16:25
Opis:
Właśnie bije sobie aniołki i renifery. Bijąc renifery wrzucam ognistą sferę (albo na siebie albo na peta), jednak zauważyłam że są walki, w których tarcza nie oddaje obrażeń, a buff jest nałożony. Taka sytauajcje zauważyłam conajmniej w 4/5 walkach odbytych w ciągu ostatnich 30 min


5 Sty 2014, o 17:28
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ognista sfera
Ognista sfera działa na pierwsze dziesięć trafień.


5 Sty 2014, o 17:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 14:34
Posty: 31
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: FireHolly
Post Re: Ognista sfera
No dobrze to rozumiem ale ona nie działała w kilku przypadkach od razu od początku narzucenia. Np bił ze mną 54 sheed- Monesco i wrzuciłam mu tarcze w 1. rundzie, wszystkie ataki od reniferów poszły na niego i mimo że buff wszedł, tarcza nie oddała ani jednego trafienia. i tak było ze 3 razy (pozostałe 2x zdarzyły się jak biłam solo i tarcza była wrzucona na peta)


Ps dodam tylko że w większości przypadków wszystko jest ok, ale właśnie dziś zauważyłam że raz na jakiś czas powtarza się taka sytuacja. Więc jesli ktoś chciałby to spr musiałby pewnie odbyć ok 15 do 20 walk i wtedy możliwe że to by się i u innych powtórzyło


5 Sty 2014, o 18:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 221 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron